1b.app
Скопійоване посилання -

Щодо рівня доступів 1b

Чому 1b провів зміни, не враховуючи думки клієнтів, щодо визначення рівня доступів клієнтів до їх 1b, за які оплата відбувається не за дані, а за ліцензії?
З якої радості я маю похвально зустріти новину, що власником мого 1b тепер встановлений продавець ліцензії, з яким ми працюємо, партнер-інтегратор 1b? А чи рівень наш визначений розробниками за замовчуванням як адмін-клієнт? І я, наприклад, не можуть позбавити їх доступу до нашого 1b.
ВИ БАГАНУЛИСЯ ТАМ? І хочете залишитись без клієнта? Про який рівень безпеки у такому разі може йтися? Хтось попередив клієнта про такі зміни? Про які доробки платних тоді взагалі може йтися в такому випадку, це все ставить під велике питання доцільність що-небудь розвивати в цьому ПЗ.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Шановний Аркадію,
те, що ви пишете - це питання термінології.
1. Все що ви берете в оренду – не є вашою власністю. У широкому значенні слова.
2. Для хмарних боксів роль власника боксу призначається партнеру, якому ви платите гроші.
Тому що ви не власник боксу, а клієнт.
Тому що саме партнер купив бокс та здав вам в оренду.
Якщо ви хочете стати власником боксу - ставте бокс на свій сервер (купуйте активаційні ключі) і приймайте ВСІ ризики за збереження даних, обслуговування серверів тощо.
3. Будь-який користувач з роллю "адмін" може косити та додавати будь-яких користувачів, крім як з міняти "власника" (owner'a).
Це обмеження зроблено лише тому, що у бізнес моделі OneBox'a саме партнери займаються залученням та обслуговуванням клієнтів. І якось не прикольно, якщо партнер витратив час і гроші на залучення клієнта, а клієнт такий "ви мені не подобаєтеся - я йду в іншому". Окей, йдіть, але бокс доведеться створити інший і перенести туди дані.
Тим не менш, якщо ви розходитесь з партнером по-доброму і ніхто нікого не кидає, то партнер має можливість поміняти власника. Але це саме його рішення, а чи не кінцевого клієнта.
Дякую.
29.08.2022, 14:29
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
Шановний Аркадію,
те, що ви пишете - це питання термінології.
1. Все що ви берете в оренду – не є вашою власністю. У широкому значенні слова.
2. Для хмарних боксів роль власника боксу призначається партнеру, якому ви платите гроші.
Тому що ви не власник боксу, а клієнт.
Тому що саме партнер купив бокс та здав вам в оренду.
Якщо ви хочете стати власником боксу - ставте бокс на свій сервер (купуйте активаційні ключі) і приймайте ВСІ ризики за збереження даних, обслуговування серверів тощо.
3. Будь-який користувач з роллю "адмін" може косити та додавати будь-яких користувачів, крім як з міняти "власника" (owner'a).
Це обмеження зроблено лише тому, що у бізнес моделі OneBox'a саме партнери займаються залученням та обслуговуванням клієнтів. І якось не прикольно, якщо партнер витратив час і гроші на залучення клієнта, а клієнт такий "ви мені не подобаєтеся - я йду в іншому". Окей, йдіть, але бокс доведеться створити інший і перенести туди дані.
Тим не менш, якщо ви розходитесь з партнером по-доброму і ніхто нікого не кидає, то партнер має можливість поміняти власника. Але це саме його рішення, а чи не кінцевого клієнта.
Дякую.

Якби власником боксу нашого значилася компанія-власник ПЗ, то питань у мене не було б, а зараз вони є, тому що тепер власником значиться 3-я сторона, тільки тому що Ви і ваша компанія вирішили, таким чином, побудувати документообіг і впорядкувати взаємини під час продажу ліцензій компаніями-партнерами кінцевим користувачам.
Ви внесли такі зміни зовсім недавно, клієнтів до відома не поставили. Мені як клієнту начхати як ви розповсюджуєте Ваш продукт, коли я звертався до компанії, я писав запит про співпрацю безпосередньо на Ваш сайт, запит був переадресований ВАШОЮ компанією на партнерів. Так що це не я вибирав, як вибудовувати взаємини з вашою компанією як власником продукту. Ви просто 'кинули' мене як клієнта, давши пряник компаніям-партнерам, раніше таких речей у доступах не було, а це означає, що змін, які відображаються зараз у 1b, відбулися зовсім недавно, і оформлення посередництва компаній-партнерів з клієнтом оформлялося вашою компанією зовсім інакше, і зараз ви зробили їм такий собі "подарунок", а фактично клієнта обмежили, і уважно відстежте ланцюжок, якщо компанії партнеру не платитиме кінцевий користувач, то бокси партнера перестануть у Вас купувати.
Ваша компанія як власник могла дуже просто прописати ці нові умови таким чином, щоб субліцензія на основі ліцензії генеральної (яка продається компанії-партнеру) включала ці права, але ви цього не зробили. Ви вирішили наводити лад між компаніями-партнерами за рахунок кінцевих користувачів, як я і написав на самому початку (а я виявився на 100% прав) це не те рішення, якому я, як кінцевий користувач, аплодуватиму.
Довіра до вашої компанії та продукту тепер просто НУЛЬ.
29.08.2022, 15:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Все, що ви написали - це тільки ваше бачення ситуації, і воно не вірне.
Тому що тут ми створюємо продукт і встановлюємо правила, а не ви.
Модель, яка у OneBox'a зараз – існує вже мінімум 1.5 роки.
Про це написано тут https://1b.app/ru/prices/#collaboration_scheme_and_risk_notification - тут прям конкретно написано що і як.
І нещодавно був ще пост https://1b.app/ru/forum/onebox-official-news/14252-pro-model-raboti-onebox-partn...
Ми не продали ЖОДНОЇ Хмари нікому прямо, все тільки через партнерів.
Тож ваші претензії щодо "мене не попередили" - не приймаються.

Вартанов Аркадій написав:
Довіра до вашої компанії та продукту тепер просто НУЛЬ.

Ну, то йдіть.
У нас довіри до вас як клієнта - просто НУЛЬ.
Ідіть пред'являйте претензії до гугла "це я ввів туди запит і ви мені показали видачу сайтів, я не ухвалював рішення з ким і як працювати".
Чи не чекали від мене такої відповіді? :)
29.08.2022, 15:55
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
Все, що ви написали - це тільки ваше бачення ситуації, і воно не вірне.
Тому що тут ми створюємо продукт і встановлюємо правила, а не ви.
Модель, яка у OneBox'a зараз – існує вже мінімум 1.5 роки.
Про це написано тут https://1b.app/ru/prices/#collaboration_scheme_and_risk_notification - тут прям конкретно написано що і як.
І нещодавно був ще пост https://1b.app/ru/forum/onebox-official-news/14252-pro-model-raboti-onebox-partn...
Ми не продали ЖОДНОЇ Хмари нікому прямо, все тільки через партнерів.
Тож ваші претензії щодо "мене не попередили" - не приймаються.

Вартанов Аркадій написав:
Довіра до вашої компанії та продукту тепер просто НУЛЬ.

Ну, то йдіть.
У нас довіри до вас як клієнта - просто НУЛЬ.
Ідіть пред'являйте претензії до гугла "це я ввів туди запит і ви мені показали видачу сайтів, я не ухвалював рішення з ким і як працювати".
Чи не чекали від мене такої відповіді? :)

У нас з компанією-партнером нормальні взаємини досі були і такими залишаються, але залишати поза увагою питання володіння боксом третьою стороною я не буду, фактично таким чином рішення для мене два в цій ситуації: або припинити співпрацю з вашою фірмою зовсім; або переходити на тариф оплати за даними (який, за словами компанії-партнера, купується у Вас безпосередньо, що вирішує проблема володінням боксом 3-ма особами).
У всіх цих варіантах компанія-партнер буде в програші, і це ще більш актуально для них у світлі того, що кількість ліцензій ми збиралися збільшити.
Який їх варіант вибрати, це рішення ми ухвалимо виходячи з першочерговості завдань, які ставимо перед своїм бізнесом на даний момент.
Стосовно чекали/не чекали такої відповіді, я Вам скажу так, можливо де-небудь ми з Вами перетнемося, можливо на якомусь форумі, і я з радістю з Вами поділюся своєю думкою повторно щодо цієї ситуації, таке ставлення до клієнтів варте того, щоб його не забувати.
29.08.2022, 16:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Вартанов Аркадій написав:
або припинити співпрацю з вашою фірмою зовсім; або переходити на тариф оплати за даними (який, за словами компанії-партнера, купується у Вас безпосередньо, що вирішує проблема володінням боксом 3-ма особами).

Ні, це не так.
Кінцевий клієнт у нас не може купити нічого взагалі.
Навіть тариф за дані – ви платите гроші партнеру, а партнер платить OneBox'y собівартість.
29.08.2022, 16:34
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Вартанов Аркадій написав:
Стосовно чекали/не чекали такої відповіді, я Вам скажу так, можливо де-небудь ми з Вами перетнемося, можливо на якомусь форумі, і я з радістю з Вами поділюся своєю думкою повторно щодо цієї ситуації, таке ставлення до клієнтів варте того, щоб його не забувати.

Це виглядає як загроза – я б рекомендуй почитати форум.
Є один цікавий топік щодо осіб які роблять негатив на продукт у рамках форуму та за його межами ;)
=========
не на тому полі шукаєте зраду ...
29.08.2022, 16:49
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар