1b.app
Скопійоване посилання -
Интересуют условия партнерской программы?
Вы можете ознакомиться с ними по кнопке ниже! Ознакомиться с условиями партнерской программы
Цікавлять умови партнерки.
Саме який відсоток від продажу отримує партнер.
Ну от наприклад партнер продав на 10 000 $ скільки він отримає?
Оригінальне питання доступне на версії: ru 1

Відповіді:

Доброго дня, Ярославе!
Ви поставили цікаве запитання.
Для початку дуже прошу прочитайте цю тему повністю - https://1b.app/ru/forum/onebox-official-news/14252-pro-model-raboti-onebox-partn...
Ключове, на що вам варто звернути увагу, це "OneBox продає своїм партнерам інфраструктуру, а далі її продає партнер кінцевим клієнтам - це суто його справа".
І гроші бігають саме так: Клієнт > Партнер > OneBox.
Тобто, ВСІ гроші від клієнта прийме партнер, а потім купить у OneBox тільки потрібні йому шматочки інфраструктури, щоб реалізувати проект для клієнта.
У нас взагалі немає схем, коли ми приймаємо всі гроші на себе, а потім виплачуємо партнерові відсоток/відкатик/зарплату. (Але не виключаю, що таку схему можна зробити через якогось існуючого партнера, якщо він таке, звичайно, захоче, але безпосередньо з OneBox - однозначно немає).
Тому якщо партнер "продав" - то це абсолютно одно "партнер взяв гроші з клієнта на себе".
-
Наведу цілком конкретні приклади:
Припустимо, ви партнер, до якого звернувся лід і каже "я хочу CRM систему для моєї агенції нерухомості".
У вас як у партнера є такі варіанти (це не всі, а просто ті, які приходять на думку мені саме зараз):
Варіант 1
Продати клієнту хмарний OneBox щомісячно + впровадження разово.
Наприклад, за хмарний бокс з покупця ви візьмете 5 користувачів по 25 доларів/місяць = 125 доларів/місяць.
І наприклад, за використання ви оцінили в $2000 разово.
У OneBox'a вам доведеться купити тільки хмарний тариф за собівартістю, а всі інші гроші будуть ваші.
Собівартість хмари я тут писати не буду, тому що вона розраховується індивідуально під партнера залежно від того, скільки у неї хмарних боксів. (Але вона в середньому 50-75% для активних партнерів, плюс ми даємо партнерам пільгові періоди, коли вони можуть нам не платити собівартість).
У цій схемі ви отримаєте $2000 разово + різницю "хмара мінус собівартість" щомісяця.
Варіант 2
Продати клієнту тариф за дані + використання разово.
Така сама схема.
Варіант 3
Продати клієнту свій продукт на базі OneBox, наприклад, $40/user/month.
Тобто, зробити вигляд що у вас вже є рішення "CRM для агенства нерухомості" і воно коштує 40 доларів за користувача на місяць.
Це просто закопування впровадження в продукт, де замість "одноразово купка грошей" ви отримуєте їх потроху, але вічно.
Варіант N
Будь-яка комбінація тарифу, яку ви придумаєте.
Ви можете продавати годинник впровадження, свої рішення, брати за це гроші разово, постійно, разово + постійно і таке інше.
---
Відповідаючи на запитання "Ну от наприклад партнер продав на 10 000 $ скільки він отримає?" - Треба уточнити "а що саме продав партнер"?
Якщо "впровадження чи якісь свої послуги" - то 100% від суми.
Якщо "хмарний тариф за користувача" - то приблизно 35% (залежить від того скільки боксів, скільки користувачів і тд)
І т.д.
---
Можливо в майбутньому схема партнерки зміниться і стане прозорішою, але поки що так.
05.08.2022, 18:03
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар