1b.app
Скопійоване посилання -

Немає доступу до ліцензій

Колеги, які у нас 1б на сервері в Німеччині, можна якось вирішити проблему з ліцензіями? у нас 5 вічних ліцензій та передплачений перехід на OS
я так розумію, що це не перша і не остання кібератака
з усією повагою та розумінням, дякую
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


так

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
проблема актуальна?
08.06.2022, 16:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

З 24 лютого 2022 року ми не працюємо з клієнтами, партнерами та бізнесами, які прямо чи опосередковано ведуть діяльність у Росії.
І ні для кого не робимо винятків.
Офіційний анонс був тут.
Все дуже просто: той хто працює з Росії - той прямо чи опосередковано сплачує податки в Росії. На ці податки будуються ракети, які херчать наші будинки, вбивають наших дітей.
Будь-хто платить податки або купує продукти з Росії або платить зарплати людям в Росії - підтримує війну.
Особисто мій будинок розхерачила армія Росії з літерою V (я жив у Чернігові та Ірпені).
Тому, ні, вирішувати не можна.
Я і вся команда OneBox вирішили вимкнути всі бокси клієнтів, пов'язаних з РФ і Біл прямо або опосередковано.
І не важливо, чи платили вони щось нам чи не платили.
08.06.2022, 23:22
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Шановний Максиме, розумію ваші емоції.
Що тут сказати... Податки ми платимо не добровільно, а "скидати царя", ну самі розумієте, з голим задом на танк...
Шановний колектив 1Б! Нам було приємно та комфортно користуватися сучасним та якісним продуктом, дякую вам за нього та за всю ту допомогу, що ви нам завжди надавали
Сподіваюся, що наші 5 ліцензій наблизять перемогу України у війні. Я вважатиму це своїм внеском у боротьбу зі злом
слава Україні
09.06.2022, 07:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар