1b.app
Скопійоване посилання -

ДОРОБКА: брати ОСТАННІ цифри з додаткового поля процесу

Є дія "записати значення у додаткове поле", воно може відсікати N символів з кінця результуючого рядка
потрібна доопрацювання щоб у цій дії можна було вказувати відсікати N символів З ПОЧАТКУ результуючого рядка
тут була оцінка https://1b.app/ru/forum/business-processes/15555-kakim-deystviem-ya-mogu-brat-po... клієнту
поясню навіщо - і якщо мій план приречений на провал, прошу написати про це :)
якщо клієнт хоче повернення - він повідомляє менеджеру номер картки, наприклад 444111****481458
Оплата завжди з монобанку, але якщо вона буде на карту привату, то моно не передасть "коментар" зі змінною orderid. А ось картку у форматі 444111****1458 передасть
для повернення є процес, наприклад https://murmur.1b.app/87710/ в якому в додатковому полі вказано карту, на яку буде переклад. За допомогою дії "записати значення в додаткове поле" я планую "відрізати" спочатку 10 знаків для запису в полі 6 перших знаків картки (537
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

[цитата]
Мазур Віктор Вікторович
SheBo написав:
потрібна доопрацювання щоб у цій дії можна було вказувати відсікати N символів З ПОЧАТКУ результуючого рядка
[/quote]
в тому налаштуванні, яке є зараз, вказуй негативне число. Якщо вкажеш негативне, воно відсіче зазначене до-во символів з кінця. Наприклад, якщо вписуєш -10, тоді відсіче 10 символів з кінця.
11.11.2022, 15:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мазур Віктор Вікторович
Іменна ліцензія
[цитата]
це
OneBox production написав:
[цитата]
Мазур Віктор Вікторович
SheBo написав:
потрібна доопрацювання щоб у цій дії можна було вказувати відсікати N символів З ПОЧАТКУ результуючого рядка
[/quote]
в тому налаштуванні, яке є зараз, вказуй негативне число. Якщо вкажеш негативне, воно відсіче зазначене до-во символів з кінця. Наприклад, якщо вписуєш -10, тоді відсіче 10 символів з кінця.
[/quote]
Вау, мені так шкода ????
14.11.2022, 12:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мазур Віктор Вікторович
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

bu
OneBox production написав:

Мазур Віктор Вікторович
SheBo написав:
потрібна доопрацювання щоб у цій дії можна було вказувати відсікати N символів З ПОЧАТКУ результуючого рядка

в тому налаштуванні, яке є зараз, вказуй негативне число. Якщо вкажеш негативне, воно відсіче зазначене до-во символів з кінця. Наприклад, якщо вписуєш -10, тоді відсіче 10 символів з кінця.

на жаль не спрацювало (( не дає вказати негативне число
процедура тут: https://murmur.1b.app/app/workflow/13/procedure/65/
перевірити у процесі можна тут https://murmur.1b.app/88217/
16.11.2022, 22:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ясно, тоді 1ч і я зроблю там можливість такого трюку
17.11.2022, 11:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мазур Віктор Вікторович
Іменна ліцензія

bu
OneBox production написав:
ясно, тоді 1ч і я зроблю там можливість такого трюку

оплата тут на аккаунт піде?
17.11.2022, 11:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

можеш або 30 доларів у вигляді доната скинути до цього повідомлення або я можу виставити рахунок на ту ж суму, як буде зручніше?
17.11.2022, 11:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мазур Віктор Вікторович
Іменна ліцензія

bu
OneBox production написав:
можеш або 30 доларів у вигляді доната скинути до цього повідомлення або я можу виставити рахунок на ту ж суму, як буде зручніше?

я донатом скину ) дякую )
17.11.2022, 11:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мазур Віктор Вікторович
Іменна ліцензія

bu
OneBox production написав:
можеш або 30 доларів у вигляді доната скинути до цього повідомлення або я можу виставити рахунок на ту ж суму, як буде зручніше?

підкажи, адже воно буде працювати як я описав з імпортом платежів Mono?
17.11.2022, 11:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ти можеш сам тестонути. Ручками в додатку запиши значення і знайти по ньому платіж
17.11.2022, 11:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мазур Віктор Вікторович
Іменна ліцензія

bu
OneBox production написав:
ти можеш сам тестонути. Ручками в додатку запиши значення і знайти по ньому платіж

ок, ща затестую і якщо все ок то відразу тут оплачую )
17.11.2022, 11:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мазур Віктор Вікторович
Іменна ліцензія

bu
OneBox production написав:
ти можеш сам тестонути. Ручками в додатку запиши значення і знайти по ньому платіж

не працює так: (
18.11.2022, 11:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мазур Віктор Вікторович
Іменна ліцензія

bu
OneBox production написав:
чет у твоїй схемі не те означає

так, поки розбираюсь з) повернемося до цього питання трохи пізніше, коли розберуся з регулярними виразами :)
знаю, що так не прийнято, але супер-пупер чекаю на оцінку даної доробки, терміни горять
https://1b.app/ru/forum/warehouse-management/15874-otsenit-dorabotku-poisk-seriy...
Якщо все-таки можна глянути то з мене чай :)
18.11.2022, 14:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мазур Віктор Вікторович
Іменна ліцензія

bu
OneBox production написав:

ДЯКУЮ!
19.11.2022, 15:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар