1b.app
Скопійоване посилання -

Бокс OS шлях до файлу

налаштовуємо дію "Надсилати прайс-лист кожну годину/день" (в дії зараз вказана назва файлу, який нас цікавить, бокс https://gamagel.1b.app/)
Можете сказати який шлях до файлу? (і чи можна дізнатися шлях до даного файлу самостійно, (без доступу до ftp))?

Відповіді:


Василик Тарас
Інтегратор писал/а:
Можете сказати який шлях до файлу? (і чи можна дізнатися шлях до даного файлу самостійно, (без доступу до ftp))

у вас ftp ведет в какую папку?
21.10.2022, 12:47

Василик Тарас
Іменна ліцензія
це бокс на оренді, не знаємо який доступ до ftp
21.10.2022, 14:41

ну вы же каким то образом этот файл кладете на ftp?
21.10.2022, 14:46

вы же не рандомный файл импортируете а какой то конкретный. Если конкретный, значит вам кто-то сказал что это за файл, значит тот кто сказал имеет или доступа к ftp или знает путь где он лежит
21.10.2022, 14:47

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
тут ми використовуємо стандартний функціонал дії "Надсилати прайс-лист кожну годину/день "
клієнту потрібно вивантажувати дані в його шаблон (має бути кастомна шапка)
файл шаблону завантажуємо стандартним функціоналом https://take.ms/TtmoA , але не зрозуміло який шлях вказати, щоб експорт відбувся з підставлянням шаблону.
21.10.2022, 18:43

просто загрузите файл вручную и всё, не указывайте путь к нему а загрузите сами
24.10.2022, 16:48

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
даруйте, зразу не уточнили - пробували всі різні логічні варіанти:
0) без категорії, зі знаком / і без
1) media i /media
2) media/userfiles i /media/userfiles

в жодному не підтягує кастомний шаблон (прикріпляю)
24.10.2022, 17:05

Максим Сергеевич Орябинский
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Суть проблеми у вивантаженні прайсу з актуальним переліком товарів кожного дня. Стандартний функціонал вивантаження прайсу в шаблон з файл (вибрати файл вручну з провідника) лише оновлює рядки ціни в прайсі і кількості у товарів, які наявні в шаблоні.

Потрібно вивантажувати у шаблон (умовно з 10 рядка) при кожному формуванні товари відповідно до налаштувань (загальних налаштувань прайсу), а не оновлювати у наявному. Тобто потрібно оновлювати і перелік товарів, не тільки їх кількость і ціни. Підставка шаблону з внутрішнього файлового сховища результатів не дає. Автоматикою щодобово вивантажується прайс без шаблону і форматування колонок.
04.11.2022, 17:46

Я понял, к сожалению это сложный функционал который делался под конкретные цели, мне сложно будет обьяснить вам как он работает и что как в него выгрузить. Я могу тольконастроить это все вместо вас, просто скажите что в какую из колонок нужно выгрузить. Так как это потребует большого количества времени (от часа до двух) я смогу это сделать если вы покроете после потраченное время донатом. Если согласны, опишите что в каком поле вам нужно и я постараюсь сделать в ближайшее время. Спасибо.
07.11.2022, 16:50

Василик Тарас
Іменна ліцензія
Скажіть, будь ласка, після оплати даного налаштування, якщо в майбутньому буде потрібно змінити файл-шаблон та/або порядок вивантаження полів, то чи нам доведеться знову вирішувати це питання через вас, чи зможемо самостійно внести зміни?
22.11.2022, 18:51

всі налаштування, які я зроблю, будуть відображатися в дії і ви зможете їх у будь-який момент змінити.
22.11.2022, 19:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар