1b.app
Скопійоване посилання -

Форум користувачів OneBox

Скористайтеся форумом користувачів OneBox, щоб отримати відповідь на будь-яке ваше питання. Більше 200 співробітників і партнерів щодня відповідають на питання всередині спільноти OneBox

Категорії
Категорія
5 відповідей
29.12.2022, 09:41
Відкриття посилань з Links у поточній вкладці
Посилання, створені через Links, завжди відкриваються і з робочого столу, і з обраного в новій вкладці. У той же час, всі інші програми відкривають...
4 відповіді
29.12.2022, 09:11
Повідомлення про отримання платежу
Можливо у системі отримувати повідомлення про те що прийшов платіж з приват банку?
1 відповідь
2015957091 - Додано дію видалення контактів
Додано автоматичну дію раз на день "Видалити контакти, створені за останні Х днів, ім'я яких відповідає номеру телефону"
1 відповідь
2015957090 - Додано нове налаштування в блок "Продукти таблицею"
В блок "Продукти таблицею" додано налаштування "При додаванні фіктивного продукту до таблиці - створювати продукт у системі із зазна...
9 відповідей
28.12.2022, 22:01
Довідник відділень Укрпошта
Добридень! Цікавиться створення довідників під відділення (індекс, місто тощо) УкрПошта, за аналогією до Нової Пошти. За допомогою цього хочу виріш...
5 відповідей
28.12.2022, 20:45
Не встановлюється додаток на андроїд
Вітаю. Раніше при наведенні на додаток, натисканні встановити на телефон, сканер, посилання - з'являлась кнопка додати додаток на смартфон, ал...
6 відповідей
28.12.2022, 17:18
Довго імпортуються зображення товарів із Opencart
Імпорт зображень зазначено у годинниковій дії. У MVP завантаження зображень з такою періодичністю відбувалося. У OS зображення завантажуються щодня...
2 відповіді
BAAs Dev.
28.12.2022, 08:51
Зміна доменного імені
Доброго часу доби, велике прохання змінити доменне ім'я з: auriel.crm-onebox.com на: 7km.1b.app
2 відповіді
BAAs Dev.
28.12.2022, 08:03
Допоможіть Налаштувати або Доопрацювати Дія: Надіслати універсальне повідомлення Viber/SMS Turbosms
Сенс полягає в чому: Є інтеграція з ТурбоСМС настроюю Viber відправлення повідомлення на XXX етапі. Відправки проводжу не від імені Брнедового (за ...
1 відповідь
2015956337 - Додано налаштування в бюджети
Для бюджетів додано налаштування "За промовчанням увімкнути налаштування "Не додавати коментар про зарахування" при додаванні операц...