1b.app
Скопійоване посилання -

Чомусь оновився довідник значень по Rozetka (змінилась мова)

Ще пару днів назад, ім'я фільтрів в довіднику розетка були російською мовою, сьогодні побачили що значення змінились і стали майже всі україньскою (наприклад в довіднику було значення "Особенности модели", а стало "Особливості моделі"), і тут питання:
1. Як зробити так щоб значення залишились такі як були раніше (російською - бо все налаштовано під російську) ?
2. Чому система змінила значення і як взагалі проходять зміни і коли ?

Ось схожа тема, але без відоповіді https://1b.app/ua/forum/integrations-with-price-platforms-and-marketplaces/16546...

Відповіді:

Добридень.
Я маю на увазі що Розетка змінила за умовчанням мову видачі цих даних, при цьому додала параметри в API з передачі префікса мови, якою видавати інформацію.
Як варіант я можу запропонувати доопрацювання налаштування в інтеграції з Розеткою - а саме вибір мови з доступних значень (ru, uk, en) на яких імпортувати інформацію до довідників - це займе 1ч
10.04.2023, 13:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Юля
менеджер
Пітримка розетки повідомила що це йде переклад, частину перевели, чатину ні, тому виходить такий бардак у них, виходить поки мабуть чекаємо коли вони переведуть
10.04.2023, 14:24

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар