1b.app
Скопійоване посилання -
Доброго дня,
сьогодні зіткнулися із проблемою "502 Bad Gateway", нічого не передвіщало біди, як вдруге система перестала відповідати. Натомість з'явилася помилка "505", а потім змінилася на "502 Bad Gateway". Як з цим боротися та як відновити доступ до системи?
На стороні хостера все добре, виділений сервер працює у штатному режимі.
Дякую!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Здрастуйте, швидше за все, ваша проблема аналогічна з даного питання https://crm-onebox.com/support/procheye/152/
02.09.2020, 16:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія Співробітник написав:
Здрастуйте, швидше за все, ваша проблема аналогічна з даного питання https://crm-onebox.com/support/procheye/152/

а вирішити як цю проблему?
У нас налаштовані розсилка листів про перевищення лімітів за показниками системи. Також налаштовано автоматичне видалення непотрібних файлів.
Як зараз вирішити проблему? Уся робота стала.
02.09.2020, 16:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я очистив 100mb вільного місця, на пару годин має вистачити. Якщо у вас є доступ root, перезавантажте nginx - має спрацювати. У мене доступу root немає. Потім очистіть місце на жорсткому диску.
02.09.2020, 17:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
я очистив 100mb вільного місця, на пару годин має вистачити. Якщо у вас є доступ root, перезавантажте nginx - має спрацювати. У мене доступу root немає. Потім очистіть місце на жорсткому диску.

також не можу зайти, помилка 502
02.09.2020, 17:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На диску скінчилося місце.
Щоб глобально вирішити проблему потрібне налаштування сервера 1 годину.
02.09.2020, 17:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович Співробітник написав:
На диску закінчилося місце. Щоб глобально вирішити проблему потрібне налаштування сервера 1 годину.

Добрий ранок!
Давайте запустимо процес, що від нас потрібно?
03.09.2020, 09:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коли ми будемо працювати SRM?
03.09.2020, 12:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Довгановський Вадим Петрович
Клієнт писав/ла:
Коли ми будемо працювати SRM?

Доброго дня, я поки що авансом очистив вам сміття, вільно стало достатньо місця для роботи системи.
По оплаті трохи пізніше опишу як її можна зробити.
Поки що можете працювати
03.09.2020, 12:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар