1b.app
Скопирована ссылка -
Доброго дня,
сьогодні зіткнулись із проблемою "502 Bad Gateway", нічого не передвіщало біди, як раптом система перестала відповідати. Натомість з'явилась помилка "505", а потім змінилась на "502 Bad Gateway". Як з цим боротися та як відновити доступ до системи?
На стороні хостера все добре, виділений сервер працює в штатному режимі.
Дякую!

Ответы:

Здравствуйте, скорее всего ваша проблема аналогична из данного вопроса https://crm-onebox.com/support/procheye/152/
02.09.2020, 16:20


Мария Сотрудник писал/а:
Здравствуйте, скорее всего ваша проблема аналогична из данного вопроса https://crm-onebox.com/support/procheye/152/

а вирішити як цю проблему?
В нас налаштовані розсилка листів про перевищення лімітів по показникам системи. Також, налаштовано автоматичне видаленні непотрібних файлів.
Як зараз вирішити проблему? Вся робота стала.
02.09.2020, 16:54

я очистил 100mb свободного места, на пару часов должно хватить. Если у вас есть root доступ, перезагрузите nginx - должно сработать. У меня root доступа нет. Потом очистите еще место на жестком диске.
02.09.2020, 17:04


Бодяко Дмитрий Сотрудник писал/а:
я очистил 100mb свободного места, на пару часов должно хватить. Если у вас есть root доступ, перезагрузите nginx - должно сработать. У меня root доступа нет. Потом очистите еще место на жестком диске.

також не можу зайти, помилка 502
02.09.2020, 17:08

На диске закончилось место.
Что бы глобально решить проблему нужна настройка сервера 1 час.
02.09.2020, 17:44


Тасун Сергей Владимирович Сотрудник писал/а:
На диске закончилось место.Что бы глобально решить проблему нужна настройка сервера 1 час.

Добрий ранок!
Давайте запустимо процес, що від нас потрібно?
03.09.2020, 09:22

Когда у нас будет работать SRM?
03.09.2020, 12:01


Довгановський Вадим Петрович
Клиент писал/а:
Когда у нас будет работать SRM?

Добрый день, я пока авансом очистил вам мусор , свободно стало достаточно места для работы системы.

По оплате чуть позже опишу как ее можно совершить.

Пока можете работать
03.09.2020, 12:13

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий