1b.app
Скопійоване посилання -

Джерело дзвінка

Є кілька інтернет-магазинів.
Кожен магазин має свій номер телефону.
Чи є можливість при вхідному виклику бачити в якому магазині йде дзвінок, і автоматично прописувати в бізнес-процесі ("Замовлення клієнта") назву цього магазину для формування подальших звітів за джерелами?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Яка телефонія?
Як цей номер телефону фіксується в системі в Поточних дзвінках?
На знижку можу сказати, що без конкретних прикладів роботи телефонії навряд чи можна надати якесь адекватне рішення.
23.04.2021, 16:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Яка телефонія?
Як цей номер телефону фіксується в системі в Поточних дзвінках?
На знижку можу сказати, що без конкретних прикладів роботи телефонії навряд чи можна надати якесь адекватне рішення.

Телефонія Бінотел. Є 7 номерів(ліній) та 7 магазинів (Prom, Rozetka...) у кожному магазині вказаний певний номер. Усі дзвінки приймають 4 менеджери. Ми можемо бачити на яку лінію йде дзвінок при вхідному першому контакті (тобто бачити на який магазин дзвонять) і фіксувати це в додатковому полі процесу? У цьому щоб відповісти міг перший вільний менеджер
23.04.2021, 17:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ми можемо бачити на яку лінію йде дзвінок при вхідному першому контакті (тобто бачити на який магазин дзвонять)

покажіть приклад запиту від Бінотел за таким дзвінком і що пишеться по ньому до звіту "Поточні дзвінки" - якщо там десь це фігурує - то можна щось вигадати...
23.04.2021, 17:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:

Ми можемо бачити на яку лінію йде дзвінок при вхідному першому контакті (тобто бачити на який магазин дзвонять)

покажіть приклад запиту від Бінотел за таким дзвінком і що пишеться по ньому до звіту "Поточні дзвінки" - якщо там десь це фігурує - то можна щось вигадати...

В особистому кабінеті Бінотел видно на яку лінію надходить дзвінок
На відео клієнт показує, як в особистому кабінеті Бінотел видно на яку лінію дзвінок і в яке зневажальне поле має автоматично підвантажуватися магазин
23.04.2021, 17:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ще раз прочитайте, що я просив мені надати.
28.04.2021, 17:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Ще раз прочитайте, що я просив мені надати.

На жаль, немає такої можливості, тому що бокс ще не почали налаштовувати
За подальшої ясності, відразу відповім на ваше запитання
29.04.2021, 11:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар