1b.app
Скопійоване посилання -

звіт Баланс за контрагентами вважає неправильним при поверненні, якщо в процесі була знижка

Користуюсь звітом Баланс по контрагентам, виявив, що при поверненні товару, якщо у процесі була знижка у звіт потрапляє вартість товару без знижки, в результаті баланс не сходиться. Для того, щоб виправити мені порахували доопрацювання в 1 годину. Все ж таки думаю, що такі помилки повинні виправляти безкоштовно. Це фактично не доопрацювання, а виправлення помилки.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Ми щодня стикаємося з ситуаціями, коли один клієнт просить реалізацію певної логіки, а через час інший вважає цю логіку помилкою, відштовхуючись лише від своєї потреби.
У даному випадку я погоджуюсь, що ситуація не однозначна – і вніс зміни до логіки прорахунку ціни. Але у разі конфлікту інтересів з іншими клієнтами – будуть з'ясування.
09.04.2021, 17:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

дякую, тут якраз ситуація однозначна, баланс повинен сходитися, інакше це не баланс.
09.04.2021, 22:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар