1b.app
Скопійоване посилання -

Як зробити так що б розробники читати завдання в яких вже хтось відповів

Є негласне правило, але вже кілька разів писалося на форумі
Суть правила: якщо розробник бачить нове завдання і в ньому вже хтось відповів (неважливо це розробник або клієнт), то розробник тупо навіть не заходить і пропускає це завдання
Мені особисто це озвучив Устименко
Запитання:
1. Можна це якось прибрати, а то виходить є багато завдань, які є якісь відповіді клієнтів/напівспівробітників наприклад https://crm-onebox.com/ru/support/email/3986-v-nekotorih-zadachah-net -vozmozhnosti-pereyti-na-original-pisma/ в яких щось відповіли і відповідь була не правильна і далі тиша і ці завдання ніхто вже не дивиться і вони висять (припускаю є варіант створити ще одне завдання і посиланням, але мені здається це як то не раціонально)?
2. Якщо таке правило є то можете десь його офіційно зафіксувати і може навіть закріпити що б усі розуміли механізм і не чекали на відповідь вічність?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

На запитання можуть відповідати всі будь-хто і навіть клієнти один одному тому не варто прив'язуватися до розробників
з питань 1 і 2 - у новій версії форуму ми це врахуємо
19.12.2020, 12:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
На запитання можуть відповідати всі будь-хто і навіть клієнти один одному тому не варто прив'язуватися до розробників

1. На жаль, клієнти не можуть відповісти на 80-90% питань.
Плюс більшість задач дуже схожі на баги (принаймні у мене)
Ви можете у себе як то визначити (на перехідний період) співробітника, який буде переглядати всі завдання на предмет відповіді в них, щоб якщо там написано щось у стилі "ну тоді не знаю, вам потрібно тоді чекати відповіді від розробника" то тоді він підключав до завдання розробника (я розумію що мета форуму розвантажити вас від частини завдань, але зрозумійте, що баги або дуже схожі на баги завдання можете вирішити тільки ви)?

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
з питань 1 і 2 - у новій версії форуму ми це врахуємо

2. Коли чекати на нову версію ?
3. До появи нової версії буде працювати правило, яке я описав?
4. За подібними завданнями мені виставляти нове завдання?
19.12.2020, 12:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Буде відповідь чи створювати нове завдання?
21.12.2020, 13:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
1. На жаль, клієнти не можуть відповісти на 80-90% питань.
Плюс більшість задач дуже схожі на баги (принаймні у мене)
Ви можете у себе як то визначити (на перехідний період) співробітника, який буде переглядати всі завдання на предмет відповіді в них, щоб якщо там написано щось у стилі "ну тоді не знаю, вам потрібно тоді чекати відповіді від розробника" то тоді він підключав до завдання розробника (я розумію що мета форуму розвантажити вас від частини завдань, але зрозумійте, що баги або дуже схожі на баги завдання можете вирішити тільки ви)?

Буде трохи інший механізм але трохи пізніше
21.12.2020, 13:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
2. Коли чекати на нову версію ?
3. До появи нової версії буде працювати правило, яке я описав?
4. За подібними завданнями https://crm-onebox.com/ru/support/email/3986-v-nekotorih-zadachah-net-vozmozhnos... мені виставляти нове завдання?

2. після НГ свят +-
3. ні
4. якщо немає відповіді 5-6 днів, то так
21.12.2020, 13:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар