1b.app
Скопійоване посилання -

Доопрацювання

Добрий день. Я замовляв одну доопрацювання і помітив краєм ока (у когось на відео в ютуб) що моя доопрацювання є і в того користувача. Можу помилятися.
Чи правильно я розумію, що якщо хтось замовляє доопрацювання, то воно доступне всім?
Якщо так, ви б десь афішували. Ми б скидалися тоді на ваші дорогі доопрацювання, якщо наші інтереси збігатимуться по суті доопрацювання.
Якщо ні, то подумайте про це. Це, мабуть, забезпечить вам доп. дохід, ну і покращить BOX ... за наш рахунок
Я розумію, що доробки це більш індивідуально, але є і такі, які будуть корисні всім.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, 90% доробок потрапляють решті користувачів протягом кількох днів, якщо бокс перебуває в тій самій гілці, у якому робили доопрацювання. Тобто. якщо я зроблю для mvp якусь доопрацювання, то найімовірніше вона потрапить у ваш бокс протягом декількох днів.
На рахунок "скидалися" я бачив вже як мінімум одну доопрацювання в якій два клієнти розділили вартість на двох, про це ж писалося ще в кількох темах на форумі, що нам все одно на скільки клієнтів (платежів) ви поділіть між собою вартість тієї чи іншої інший доопрацювання.
20.10.2020, 10:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Приблизно з 2015 року коли ми відійшли розробки інтернет-магазинів (WebProduction) і "стали ставати" продуктовою компанією OneBox https://crm-onebox.com/ru/version/ в компанії з'явилося жорстке правило: ми більше не робимо custom.
Зрозумілою мовою це звучить так: ми не робимо нічого індивідуально та ексклюзивно, а будь-який рядок коду, який буде написаний OneBox - майнові та авторські права належать тільки OneBox.
Коли хтось щось у нас замовляє – це або включається всередину OneBox'a (поточної чи наступної версії), або ми це не робимо взагалі. Спочатку це було пов'язано лише з тим, що ми можемо підтримувати лише одну версію продукту (останню). Адже якщо 10 клієнтів замовлять щось індивідуальне, ми отримаємо 10 версій продукту і це буде справжнім технічним пеклом (він у нас і був у webproduction'e).
Через кілька років стало зрозуміло, що таким чином ми непогано капіталізуємо продукт і це де-факто стало нашою моделлю роботи:
- новий клієнт за $400 купує все, що було написано раніше
- і може замовляти доопрацювання, які включаються до продукту відразу
- таким чином продукт стає все кращим і кращим, бізнес капіталізується
- коли ми почали робити близько 80-100 доробок на тиждень – це стало вигідно всім сторонам.
Відповідаючи на ваше запитання "чи можуть клієнти скидатися на доопрацювання?"
Так, можуть.
Раніше цього форуму підтримки не було і клієнти не могли збудувати комунікацію між собою, а тепер це можливо. І вже є такі завдання.
Але варто також розповісти, що буде далі:
У найближчі місяці ми введемо таку штуку як "для всіх, хто на хмарних тарифах - будь-які доробки безкоштовно *". Так, будуть нюанси, але основна ідея в тому, що клієнти, які платять нам стабільно і постійно - ми готові для них робити майже будь-які доробки (описані на форумі) і включати їх у наступну версію. Таким чином, клієнти можуть розвивати продукт самостійно, оплачуючи умовних $20-30/юзера/місяць. Так, доопрацювання потрібно буде чекати (але це безкоштовно) або перейти на orange/red-версію продукту (не стабільну).
Ця модель набагато прозоріша і чесніша для користувачів: ясно за що сплачується щомісячний платіж.
20.10.2020, 10:36
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар