1b.app
Скопійоване посилання -

Як домогтися відповіді у цьому форумі?????

Добридень!
Чи може хтось пояснити, як взагалі відбувається розподіл питань у даному форумі??
Я створила питання ЩЕ 30.06 (!!!!!!!!!!), відповідь якого безпосередньо залежить від розробників Боксу. Мені потрібні дані щодо передачі в Опенкарт, щоб зрозуміти принцип передачі даних і вирішувати проблему, доступу до цих даних немає НІ У МЕНЕ, НІ У ПІДТРИМКИ!!!
У чому млинець складність надати необхідні дані?
І чому питання яке було створено 30.06 - висить, а ті, які створені вчора, позавчора, то на них отримують відповіді день у день?
Дайте якесь пояснення!
У чому проблема і в чому суть даного форуму, якщо тут отримати відповідь – це як у лотереї – пощастить/не пощастить?????
Чому потрібно чекати півтора (!!!!) місяця, щоб розібратися з проблемою?
У платну підтримку теж зверталася, півтора тижні чекаю на відповідь на те саме питання.
Друге питання було створено 20.07 (була відповідь, яка не вирішує проблеми, і знову тиша)
Суть його така ж, як і в першому, тільки інші дані.
АУКУУУУУУУУ!!!!!!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Коли ви створюєте тикет, ви встановлюєте галочку
Прочитайте її та отримайте відповідь на ваше запитання
12.08.2022, 10:55
https://qube-soft.com/ crm erp onebox qubesoft внедрение аналитика 1с интегратор Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я це бачила.
Але в мене одне питання – від чого взагалі залежить, на які питання відповідають, на які ні???
Який принцип? Він же має бути?
12.08.2022, 11:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

І просто в мене одне питання - я звертаюся до партнерів за гроші, а вони потім звертаються до вас із тим самим питанням. То в чому суть? чому не дати відповідь прямо?
12.08.2022, 11:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Николай
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Можливо, що партнери чітко сформулюють завдання і питання. І в результаті не будуть ставити на відповідь ще додатково 3 питання.
12.08.2022, 11:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У мене є чітке питання, на яке потрібна чітка відповідь.
Від якого я розумітиму, в чому проблема.
12.08.2022, 11:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
Ні в кого немає жодного регламенту, як, коли, в якому обсязі відповідати на які питання. Особисто я відповідаю на запитання, якщо відповідь вимагає кілька хвилин часу або у мене є години вільного робочого часу (таке буває вкрай рідко). Якщо ви звернулися в якусь платну підтримку, яка не вирішила ваше питання, то це якась дивна підтримка (особиста думка).
Можу запропонувати послугу у вигляді відповідей на всі ваші запитання протягом кількох робочих днів. Схема дуже проста: ви задаєте потрібні вам питання і тегаєте в темі мене з коментарем, що тема платна, я розумію, що витрачений час на відповідь буде компенсований і витрачаю цей час на відповідь на ваше запитання. Після вирішення вашого питання виставляю рахунок на оплату за надані послуги за тарифом 40$ за витрачену годину на пошук відповіді чи вирішення проблеми. Різниця такого підходу з підтримкою, яку ви зараз десь замовляєте в тому, що я є розробником OneBox, тобто. можу дати вам відповіді на 99% ваших запитів щодо боксу.
Така послуга у вигляді платних тем незабаром з'явиться на форумі, але коли точно поки що неясно, тому прямо всередині форуму такий механізм на жаль не реалізований.
12.08.2022, 11:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

12.08.2022, 12:54
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Шановна Наталя,

У OneBox немає технічної підтримки. Її забезпечують партнери за своїми правилами, ідеями та тарифами. Хтось робить підтримку своїх проектів безкоштовною, хтось платною. Форум – це просто майданчик, який надав OneBox партнерам та клієнтам, щоб вони могли обговорювати будь-які питання. Коли ви ставите питання на форумі – вам відповідають інші клієнти чи партнери, які хочуть відповісти. OneBox не зобов'язує їх відповідати, не регламентує відповіді, не регламентує терміни відповідей.

Відповідаючи на запитання: так, форум це лотерея. Хто захоче – той відповість.
У OneBox'a немає платної підтримки: якщо ви звернулися до якоїсь компанії, яка взяла з вас грошей та довго відповідала, то у вас все одно залишається вибір – партнерів, які із задоволенням вам допоможуть багато, ось список – https:// 1b.app/ua/partner/search/
Передбачаючи можливе питання у вас та інших користувачів: "я плачу гроші за софт, чому у нього немає техпідтримки?" - Хочу відповісти відразу: ви платите трохи грошей за софт (оренду), на створення якого було витрачено дуже багато грошей. Пункт "техпідтримка" в цій угоді не бере участі.
Техпідтримку включити у вартість продукту можна лише якщо продукт технічно простий і не містить інтеграцій зі сторонніми сервісами цієї вартості.
12.08.2022, 22:18
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, але є різні види техпідтримки. Коли виникають баги у самому ПЗ, а розробник ігнорує тікети з їх вирішенням – це не додає йому плюсів перед існуючими клієнтами та можливими майбутніми. Або, як у першому заіпитанні цього тікету.
19.08.2022, 12:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, я, це й мала на увазі. Мені здається, що потрібно все-таки розділяти питання на форумі – на технічні та більш консультаційні.
І на питання технічного плану зробити відповіді гарантованими протягом якогось терміну.
Питання технічного плану - це, де потрібна інформація з боку Бокса. Так як до неї доступу немає ні в мене, ні в платній техніці, коди закриті від усіх розробником. Також немає документації щодо тих самих інтеграцій (хоча може я помиляюся, може вона є в доступі, я просто цього не знаю?).
І коли потрібна інформація для сторонніх інтеграцій - що передається, куди передається і чи передається взагалі, оновлюється/не оновлюється, необхідно у будь-якому випадку звертатися до розробника, щоб отримати вихідні дані. На підставі цих даних ми самостійно можемо зрозуміти: 1. це якийсь баг із боку боксу 2. це недоробка у сторонній інтеграції з нашого боку 3. це не передбачено Боксом, необхідно замовляти доопрацювання.
Тобто. виходить, що через те, що у нас елементарно немає вихідних даних, ми вимушено звертаємось у техпідтримку. І враховуючи, що тут немає гарантії отримати відповідь, пишемо питання з проханням отримати ці дані платній підтримці, і платна підтримка знов-таки звертається до вас, щоб отримати ці дані, т.к. у них цих даних також немає.
Якби у вільному доступі була документація з мінімальними вихідними даними, за фактом, не доводилося б взагалі кудись звертатися, і ті, хто може самостійно використовувати ці дані, розбирався в причинах. (не весь код, він не потрібен, а просто, з мінімальними даними: поле таке-то - передається/оновлюється, поле таке-то - передається/не оновлюється. Те, що в списку не знайшов, означає це поле і не передається, і не оновлюється) Ну а якщо вже цих даних недостатньо для визначення причини, звертатися в техпідтримку (на свій розсуд, чекати відповіді на форумі пощастить/не пощастить, або відразу в платну техпідтримку)
Також стосується й технічного моменту – коли 100 % має працювати, і раніше працювало, а потім раптово – бах і перестало. Знов-таки, доступу до кодів та даних немає, щоб самостійно подивитися, чи все спрацьовує. Це знову-таки вимушене звернення на техпідтримку через те, що самі ми подивитися це не можемо.
Коли йдеться про якісь консультаційні питання на форумі, які стосуються внутрішніх бізнес-процесів, автоматизацій і т.д., тут все ок, на розсуд кожного - або писати на форумі і сподіваються на удачу, або відразу звертатися на платну підтримку, бо там, справді, все дуже індивідуально, як то кажуть "тут питань немає".
А з технічних питань, які, в основному, стосуються сторонніх інеграцій, - виходить, що від нас закрили дані, і ми вимушено повинні їх купити. Хоча, подутрюся, багато користувачів могли б розібратися, в чому причина, коли щось десь не спрацьовує, якби були дані, від яких могли б відштовхуватися. Але у нас їх нема. Дилема. Чи вони є? Я просто не бачила...
19.08.2022, 13:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Наталія написав:
Так, я, це й мала на увазі. Мені здається, що потрібно все-таки розділяти питання на форумі – на технічні та більш консультаційні.
І на питання технічного плану зробити відповіді гарантованими протягом якогось терміну.

Наталя, добрий день!
У мене є до вас два питання:
1. Чи читали ви цю статтю?
https://1b.app/ru/forum/onebox-official-news/14252-pro-model-raboti-onebox-partn...
У ній розказано, як влаштовано все в OneBox в організаційному плані і що таке форум і чому він такий.
2. Ви пропонуєте зробити OneBox'y технічну підтримку гарантованим терміном відповіді.
У мене до вас зустрічне питання: чи готові ви надати дані своєї кредитної картки (КРЕДИТНОЇ!), щоб у разі звернення в таку підтримку з неї автоматично списувалося $30-40 і після цього фахівець партнера одразу кидається вирішувати ваше питання. Навіть якщо це виявиться просто питанням на 2 хвилини.
Без торгів у дусі "ви спочатку допоможіть, а я потім вирішу платити чи ні".
Якщо ніхто не готовий на таку схему - то все залишається як описано у статті https://1b.app/ru/forum/onebox-official-news/14252-pro-model-raboti-onebox-partn...
Дякую.
20.08.2022, 19:31
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!
Я про інше писала вище)))
Відразу говорю, читайте далі текст зі спокійною інтонацією, я пишу його, як і минулу відповідь, без претензій, без обурення, абсолютно спокійно та розмірено. Я просто хочу розібратися в моменті, який для мене незрозумілий. Пост, на який надсилали мені посилання, я вже раніше читала, але там немає відповіді на запитання.
Те, що на форумі немає гарантії отримати відповіді на запитання, я з цим погоджуюся, я про це писала. І що в цій системі бентежить всього один момент, на який відповіді я і не отримала, і якому присвятила всю попередню відповідь. Мене цікавлять питання, на які, по суті, мені не потрібна підтримка форуму, а потрібен розробник. Просто іншого способу поставити безпосередньо розробнику питання, що цікавить, у нас немає, тому доводиться писати тут.
Як бути з даними, які мені потрібні для того, щоб була можливість самостійно визначати причину проблеми передачі даних у сторонніх інтеграціях без залучення технічної підтримки чи підтримки форуму? Ось, наприклад, ми налаштовували інтеграцію з 1С, у нас є посилання-запит, за яким ми бачимо, передаються дані чи ні, і які передаються. Якщо не передаються, ми не мучили техпідтримку з питаннями – а чому не передається, а воно взагалі може передаватись? Ми просто переходили за посиланням, відкривали код передачі даних і бачили, що поле не передається за замовчуванням, і відразу писали менеджеру з проханням "виставте, будь ласка, рахунок на доопрацювання, потрібно, щоб передавалося це поле". І це так сильно полегшувало налаштування інтеграції, темп налаштування був інший, тому що все було як "на долоні", доступним та зрозумілим. Під час налаштування інтеграції з 1с ми все одно зверталися до платної техпідтримки, оскільки, звичайно, виникали питання, але вони більше стосувалися внутрішніх бізнес-процесів, внутрішніх автоматизацій. І подібні питання я НІКОЛИ не писала на Форумі, я завжди з ними зверталася і звертаюся до платної підтримки, бо це надійніше та швидше.
Зараз ми зіткнулися з моментом в інтеграції з Опенкартом, і через нього, виходить, я написала це питання на форумі. Ми додали українську версію сайту. Дані фільтрів українською мовою на сайті не відображалися. Я переглянула всі таблиці в опенкарті – все заповнено, але тільки російською (і для укр, і для російської мови). Тут і постало питання - чому? Це баг Бокса? Чи дані для другої мови не повинні передаватися за замовчуванням? Так як у мене документації з передачі даних опенкарта немає, доступу до коду немає, причину вивчити самотньо я не можу (як це можна робити в інтеграції з 1С), мені доводиться писати тут, щоб дізнатися, чи взагалі передаються дані українською мовою. Мені відповіли, що так, передаються, але не оновлюються, якщо поля вже заповнені (а вони при першому розвантаженні, коли ще не було укрверсії, для обох мов заповнилися російською).
Чи могла це я знати, не звернувшись до розробника? - Ні.
Чи могла я не НЕ звертатися в техпідтримку, якби я мала документацію з інформацією чи доступ до коду, передаються або оновлюються поля для 2-ї мови? - Так, я не зверталася б. Точніше, звернулася, але одразу з проханням доопрацювання.
Тобто. мене цікавить, чи не будь-які питання робити гарантованими, ще раз повторюся, а саме ті, де просто просиш отримати дані, які від нас закриті. Приклад: "Потрібні вихідні дані. Чи передається поле "ххххх" в опенкарт? Якщо так, в яку таблицю за промовчанням передається?" І ці питання, по суті, адресовані розробнику.
Я сподіваюся, що Ви зрозуміли, про що я написала... У мене прохання допомогти саме в цьому питанні. Як можна отримувати дані, які від нас закриті, більш простим способом, для цього насправді не потрібен ні форум, ні техпідтримка, тут потрібен тільки розробник, у якого зберігаються ці дані (щоб можна було отримувати відповіді чи не "Так/Ні" - Добрий день.Поле "хххх" в інтеграції "ууу" передається/оновлюється?-Так/Ні), тобто. питання типу "developer only", щоб їх навіть можна було на форумі не публікувати, це стосується лише користувача та розробника. І в минулій відповіді я писала про те, щоб був шанс і можливість запитувати подібні питання безпосередньо у розробника і 100% отримувати відповідь саме на питання подібного плану, виділити їх окремою підгрупою чи що. Це не буде вивчення проблеми, це просто буде надання вихідних даних, які самі ми бачити не можемо, на жаль. Впевнена, це багатьом полегшило б і прискорило налаштування сторонніх інтеграцій. Це взагалі можливо, хоч би теоретично, хоч у якомусь далекому майбутньому, реалізувати? Дайте шанс на такі запитання отримувати відповіді. Чи можна щось із цим вигадати? Не відразу, через час, коли буде можливість це реалізувати, чи зробити документацію з якимись мінімальними даними для інтеграцій, що передається і куди.
21.08.2022, 12:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наталя, добрий вечір!
Дякую за ваш коментар, я спробую відповісти насправді.

Те, що на форумі немає гарантії отримати відповіді на запитання, я з цим погоджуюся, я про це писала. І що в цій системі бентежить всього один момент, на який відповіді я і не отримала, і якому присвятила всю попередню відповідь. Мене цікавлять питання, на які, по суті, мені не потрібна підтримка форуму, а потрібен розробник. Просто іншого способу поставити безпосередньо розробнику питання, що цікавить, у нас немає, тому доводиться писати тут.

Ви, як і раніше, ділите завдання на "це тільки для розробника, а це підтримка, а це консультації, а це для менеджера і т.д.".
Я розумію, чому. Тому що так було раніше, і ви звикли до цього.
Але зараз структура зовсім інша: ви завжди працюєте з якимсь партнером OneBox, у вашому випадку це "OneBox CORP" - https://1b.app/ua/partner/onebox-corp/
Це така компанія, і це не OneBox. Ви саме цій компанії платите гроші за софт і саме вони вас підтримують.
І ви можете запитати їх, можете запитати на форумі.

Тобто. мене цікавить, чи не будь-які питання робити гарантованими, ще раз повторюся, а саме ті, де просто просиш отримати дані, які від нас закриті. Приклад: "Потрібні вихідні дані. Чи передається поле "ххххх" в опенкарт? Якщо так, в яку таблицю за промовчанням передається?" І ці питання, по суті, адресовані розробнику.

Не вважайте за грубість, ось конкретний план вирішення вашої проблеми:
1. дзвоніть/пишете сюди https://1b.app/ua/partner/onebox-corp/ і задаєте питання "Я ваш клієнт. У мене є потреба в доопрацюванні/налаштуванні інтеграції з опенкарт, можете мені допомогти?"
2. у відповідь отримаєте "так, розповідайте подробиці"
3. після цього ви якось домовитеся про умови оплати та вирішите свою проблему.
Прямо зараз на ваше запитання ніхто з партнерів не відповідає швидше за все тому, що:
1. він вимагає щонайменше пари годин колупання в коді, а ніхто це не покриває грошима.
2. інтеграція двох систем - це складне завдання, де постійно щось ламається.
3. ваша система mvp, але це накладає обмеження.
21.08.2022, 22:18
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А як бути з багами? Коли не працює один і той же функціонал при переході на різні етапи, як у моєму тикеті https://1b.app/ru/forum/management-of-business-processes-orders-and-tasks/15373-... kalendare-ne-otkrivaetsya-snova-pri-perehode-na-etap/
Немає жодних налаштувань, інструкцій, документації.
На форумі ніхто не відповідає. Намагався допомогти інтегратор, але не вийшло. Мені звернутися до партнера, щоб він за гроші поставив це питання на форумі? Ви йому дасте відповідь? Чому мені не відповісти?
У мене складається враження, що просто не хочеться визнавати проблему та виправляти. Або ж поясніть, чому при переході на один етап вікно знову відкривається, а на інший такий же не відкривається.
07.10.2022, 16:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Родіон,
1. будь ласка, прочитайте повідомлення вище, воно ідеально описує вашу ситуацію.
Тільки замість "опенкарт" підставте своє запитання.

Miroshnichenko Maxim написав:
Не вважайте за грубість, ось конкретний план вирішення вашої проблеми:
1. дзвоніть/пишете сюди https://1b.app/ua/partner/onebox-corp/ і задаєте питання "Я ваш клієнт. У мене є потреба в доопрацюванні/налаштуванні інтеграції з опенкарт, можете мені допомогти?"
2. у відповідь отримаєте "так, розповідайте подробиці"
3. після цього ви якось домовитеся про умови оплати та вирішите свою проблему.
Прямо зараз на ваше запитання ніхто з партнерів не відповідає швидше за все тому, що:
1. він вимагає щонайменше пари годин колупання в коді, а ніхто це не покриває грошима.
2. інтеграція двох систем - це складне завдання, де постійно щось ламається.
3. ваша система mvp, але це накладає обмеження.

У вашому випадку є обмеження у вигляді:
- питання вимагає як мінімум кількох годин колупання в коді, а ніхто це не покриває грошима.
- ваша система mvp, а це накладає обмеження.
---
2. будь ласка, ознайомтеся з інформацією за посиланням https://1b.app/ru/forum/onebox-official-news/14252-pro-model-raboti-onebox-partn...
Немає жодних внутрішніх програмістів OneBox, є лише компанії-партнери. І бізнес партнерів полягає на продажу ліцензій (хмар та ключів), а також допилів та налаштувань за гроші.
Тому, не варто очікувати, що хтось допомагатиме вам безкоштовно, просто тому що це нікому не цікаво:
- ви на mvp, а це вже стара система
- ви нікому не платите гроші, тому жоден партнер не зацікавлений у тому, щоб у вас все продовжувало працювати. Тобто, у вас немає важеля впливу на OneBox та на якогось партнера.
- я теж не зацікавлений допомагати та компенсувати витрати, тому що на OS ви не переходите. У MVP не інвестую.
- плюс раніше ви не дуже добре поводилися в комунікації =)
07.10.2022, 21:32
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тобто. ви повністю закрили питання безкоштовного виправлення багів?
Підтримка MVP за вашими словами ще не припинена, чому повний ігнор питання?

bu
OneBox production написав:
я розробник OneBox, тобто. можу дати вам відповіді на 99% ваших запитів щодо боксу.

Є розробники, від яких хотілося б отримати відповідь щодо причини такої роботи функціоналу.
Я планую перехід на OS і монітор функціонал, який ми використовуємо. І ця проблема є і в OS.
Тож зверніть увагу на цю проблему і дайте відповідь.
08.10.2022, 10:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
Є розробники, від яких хотілося б отримати відповідь щодо причини такої роботи функціоналу.

я правильно розумію, що ви готові покрити мені витрачений час на вирішення вашого питання?
08.10.2022, 14:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо це баг, то ні, відколи вони виправляються платно? MVP за словами вашої компанії, ще підтримується.
Якщо це не баг, і я (та інтегратори) не бачу налаштування цього функціоналу, то має бути документація чи навчальне відео.
Якщо тут потрібне доопрацювання, то дайте оцінку, і я ухвалю рішення. Але я не розумію, чому функціонал зараз працює при переході на один етап і не працює при переході на інший. Прошу пояснити.
11.10.2022, 14:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар