1b.app
Скопійоване посилання -

При підключенні безкоштовного тарифу який термін життя цього боксу і можна детальніше про обмеження

Якщо підключити цей тариф https://prnt.sc/un1gua
То можна з однією ліцензією користуватися цим боксом вічно?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень!
Цей тариф не має обмеження у часі. Він має лише обмеження вказані в таблиці, а саме:
1. API
2. Інтеграції з інтернет-магазинами, прайс-майданчиками та маркетплейсами, обробка прайс-листів, робота з постачальниками
3. Паркування власного домену
Ці функції будуть недоступні.
24.09.2020, 15:20
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Саня, я правильно тебе зрозумів, що ви (як компанія OneBox) даєте гарантію, що даний тариф буде працювати вічно і я як інтегратор можу рекомендувати дрібним компаніям його використовувати?
24.09.2020, 15:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Влад Валерійович
Клієнт писав/ла:
Саня, я правильно тебе зрозумів, що ви (як компанія OneBox) даєте гарантію, що даний тариф буде працювати вічно і я як інтегратор можу рекомендувати дрібним компаніям його використовувати?

Так – Ви можете рекомендувати цей тариф. Якщо будуть якісь зміни - то про це буде обов'язкове повідомлення (розсилка або стаття на форумі + в соц.мережах).
На даний момент жодних змін не планується – нові клієнти можуть вільно використовувати безкоштовний тариф у рамках тих можливостей, які він надає.
24.09.2020, 15:49
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар