1b.app
Скопійоване посилання -

Панель фільтрації товарів оцінка доопрацювання

https://crm.ohrana.ua/
У панель фільтрації товарів потрібно доопрацювати фільтр, що відображає всі товари, які мають хоч один фільтр (характеристика) без значення http://joxi.ru/vAW8dlZTBGVPPr. Прохання оцінити
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Як щодо фільтра, в якому вибирати конкретний фільтр, який вказаний у товарі без значення? Це буде очевидніше - у реалізації займе 2 години
14.07.2021, 14:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Як щодо фільтра, в якому вибирати конкретний фільтр, який вказаний у товарі без значення? Це буде очевидніше - у реалізації займе 2 години

Максиме, розглядали такий варіант, але це нам не підходить, сильно ускладнює пошук таких товарів. Потрібно вибирати категорію, у ній по кожному фільтру перевіряти відсутнє значення
Нам би фільтр який показав усі товари відразу за всіма категоріями, у яких хоч один фільтр без значення
14.07.2021, 14:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ну тоді можна його реалізувати у вигляді галочки у фільтрах - так само займе 2 години
14.07.2021, 15:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим, маєте на увазі, буде створено новий фільтр в панель фільтрації товарів, у вигляді галочки, вірно?
14.07.2021, 15:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
Максим, маєте на увазі, буде створено новий фільтр в панель фільтрації товарів, у вигляді галочки, вірно?

так, який можна буде додавати в панель як і інші фільтри
14.07.2021, 15:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Шатохіна Ірина написав:
Максим, маєте на увазі, буде створено новий фільтр в панель фільтрації товарів, у вигляді галочки, вірно?

так, який можна буде додавати в панель як і інші фільтри

відмінно, чекаємо рахунок на 2 години
14.07.2021, 17:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


реалізований та доданий фільтр "Показувати продукти, у яких заповнений фільтр/характеристика без значення"
16.07.2021, 12:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
реалізований та доданий фільтр "Показувати продукти, у яких заповнений фільтр/характеристика без значення"

Максим, працює якось дивно, зараз показує що товарів із незаповненим фільтром 107 http://joxi.ru/zAN3beVc8N4ger, хоча за фактом їх тисячі.
Але якщо заходжу в будь-який товар із незаповненим фільтром, наприклад, ось http://joxi.ru/nAy1OY8fa4pljA, у фільтри, після цього товар потрапляє у відфільтровані і ось їх уже 108
як побачити все і одразу?
16.07.2021, 16:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я подивився в базі даних - товарів, які мають фільтр з порожнечою в значенні - 108
Якщо є ще якийсь - дайте на нього посилання, але бажано щоб він не потрапив у фільтрацію, як ви вказали вище
16.07.2021, 16:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, ймовірно, ось список товарів у яких повинні бути фільтри без значень
27441
29144
25995
27746
25370
24887
24886
24885
19.07.2021, 10:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
Максиме, ймовірно, ось список товарів у яких повинні бути фільтри без значень
27441
29144
25995
27746
25370
24887
24886
24885

У жодного із зазначених продуктів немає взагалі фільтр-характеристик.
Вони з'являються лише тоді, коли ви заходите у продукт на вкладку фільтрів – додаються до товару фільтра за замовчуванням на підставі зазначених у категорії товару.
19.07.2021, 13:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, як це? як я заздалегідь маю побачити, що фільтр не призначився товару, якщо заходячи в картку я їх відразу бачу? Як це можна передбачити?
Як масово запустити, щоб фільтри призначилися товарам, не заходячи кожен товар?
19.07.2021, 15:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
Максиме, як це? як я заздалегідь маю побачити, що фільтр не призначився товару, якщо заходячи в картку я їх відразу бачу? Як це можна передбачити?

Я не розумію як це питання доречне до мене в цій темі. Було завдання зробити фільтр – воно реалізовано.
Є налаштований функціонал – він і спрацював. Те, що налаштовувач його не знав принципів його роботи, навряд чи є моєю зоною відповідальності.
Якби було вказано опис щодо використання фільтрів за умовчанням для категорії - було б надано якесь інше рішення.

Шатохіна Ірина написав:
Як масово запустити, щоб фільтри призначилися товарам, не заходячи до кожного товару?

Без втручання розробника – ніяк. Теоретично я можу написати скрипт, який для кожного продукту виконає ту ж логіку, що і при заході в картку - тим самим заповнить фільтр за замовчуванням на підставі категорій.
19.07.2021, 15:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Шатохіна Ірина написав:
Максиме, як це? як я заздалегідь маю побачити, що фільтр не призначився товару, якщо заходячи в картку я їх відразу бачу? Як це можна передбачити?
Я не розумію як це питання доречне до мене в цій темі. Було завдання зробити фільтр – воно реалізовано.
Є налаштований функціонал – він і спрацював. Те, що налаштовувач його не знав принципів його роботи, навряд чи є моєю зоною відповідальності.
Якби було вказано опис щодо використання фільтрів за умовчанням для категорії - було б надано якесь інше рішення.

Максиме, тут не питання до Вас, як до розробника. Тут більше виражено моє подив щодо функціоналу продукту, форум відкритий, тому сподіваюся його читає хтось ще

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Шатохіна Ірина написав:
Як масово запустити, щоб фільтри призначилися товарам, не заходячи до кожного товару?
Без втручання розробника – ніяк. Теоретично я можу написати скрипт, який для кожного продукту виконає ту ж логіку, що і при заході в картку - тим самим заповнить фільтр за замовчуванням на підставі категорій.

Підкажіть, чи це входить у вищезгадану вартість?
або все ж таки додатково? Якщо додатково, прохання зорієнтувати скільки?
19.07.2021, 15:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
Максиме, тут не питання до Вас, як до розробника. Тут більше виражено моє подив щодо функціоналу продукту, форум відкритий, тому сподіваюся його читає хтось ще

Питання звучало саме до мене - я на нього і дав відповідь.

Шатохіна Ірина написав:
Підкажіть, чи це входить у вищезгадану вартість?
або все ж таки додатково? Якщо додатково, прохання зорієнтувати скільки?

Я піду вам на зустріч і зараз зроблю скрипт.
19.07.2021, 15:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Я піду вам на зустріч і зараз зроблю скрипт.

Готово
19.07.2021, 15:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Я піду вам на зустріч і зараз зроблю скрипт.

Максиме, дякую Вам величезне, товарів вже більше 2тис, перевіряємо і відпишу
20.07.2021, 08:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим, все чудово, працює. Ще раз дякую, що пішли на зустріч
20.07.2021, 10:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар