1b.app
Скопійоване посилання -
У мене є завдання надрукувати цінники продуктам, але виходить так, що мені потрібно використовувати поля продуктів процесу для друку. Раніше обговорювали, що зробити так буде приблизно 20 годин доробок. Для клієнта це багато
Я думаю над варіантом, коли я друкуватиму шаблон документа, але в такому форматі
У нас є дія виписати документ, там є галочка "http://joxi.ru/RmzZ0ZPCM3gpDm"
Ми можемо зробити так, щоб це був новий документ, а просто нова сторінка в документі ? І щоб створювало не за кожним товаром, а за кожним рядком. Тобто у мене може бути 2 однакових товару але просто з різними значеннями відповідно мені потрібно 2 цінники (2 сторінки)
Я б тоді зміг у шаблоні документа задати свої розміри

І в цілому отримати тоді стільки сторінок, скільки є рядків і для кожного рядка отримати свою сторінку зі значеннями полів продукту процесу, що в цілому потрібно.
Скільки це буде доопрацювати? І чи буде такий функціонал працювати взагалі?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Губко Олександр Сергійович писав/ла:
Ми можемо зробити так, щоб це був новий документ, а просто нова сторінка в документі ? І щоб створювало не за кожним товаром, а за кожним рядком. Тобто у мене може бути 2 однакових товару але просто з різними значеннями відповідно мені потрібно 2 цінники (2 сторінки)

Верстайте собі шаблон через старий стиль (який foreach), щоб на кожній ітерації була нова сторінка.
26.03.2021, 15:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а є десь приклад шаблону через foreach?
я б хоч подивився, а потім на свій переробив.
Або можеш приклад написати з 1 якимось тегом, щоб воно кожен наступний на 1 сторінку зрушувало ?
27.03.2021, 11:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Просто не зовсім розумію як. можу це зробити, є якийсь приклад?
Варіант де кожен товар був би слідом. сторінці – топ, мені так і потрібно.
30.03.2021, 09:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Губко Олександр Сергійович писав/ла:
а є десь приклад шаблону через foreach?
я б хоч подивився, а потім на свій переробив.
Або можеш приклад написати з 1 якимось тегом, щоб воно кожен наступний на 1 сторінку зрушувало ?

ти можеш вивести масив через
{|foreach from=$productsArray item="p"|}
{|$p.name|}
{|/foreach|}
але щоб кожен елемент був окремою сторінкою – я не можу тобі відповісти можна так зробити чи ні

Губко Олександр Сергійович писав/ла:
Просто не зовсім розумію як. можу це зробити, є якийсь приклад?
Варіант де кожен товар був би слідом. сторінці – топ, мені так і потрібно.

Надати тобі такий приклад - це означає взяти та заверстати тобі готове рішення. Зробити це я не можу.
30.03.2021, 16:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

можеш ось так спробувати
{|foreach from=$productsArray item="p"|}
<p style="page-break-after: always;">{|$p.name|}</p>
{|/foreach|}
а вже всередині цього елемента собі верстайте як слід
30.03.2021, 16:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар