1b.app
Скопійоване посилання -

Чи не працює: Проставити фільтр-характеристики продукту на підставі довідників Rozetka

Довідником категорій для Rozetka (З автоматизацією) вже користуюся півроку.
Днями довантажив ще два довідники Фільтрів-характеристик та довідник їхніх значень із встановленими автоматизаціями.
Встановив в Автоматизації товару дію, проставивши фільтр-характеристику продукту на підставі довідників Rozetka. Вказавши відповідне дод. поля, звідки брати Код категорії та її Назви.
Після різних варіантів збереження товару фільтра не підвантажуються, вже й перезаписував товари та масово редагував і кожен товар індивідуально пере зберігав та чистив старі фільтри в 0 очищав, пере зберігав, все одно не підвантажуються фільтри для обробки картки товару.
Як бути, що робити, Хлопці рятуйте, терміни реалізації та запуску завдання максимально підтискають (((((
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

На прикладі якого продукту можна перевірити правильність налаштування вихідних даних?
19.11.2021, 14:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
На прикладі якого продукту можна перевірити правильність налаштування вихідних даних?

Людою товар у якого заповнено Айді та Назва категорії
https://auriel.crm-onebox.com/app/product/5823/
19.11.2021, 18:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Виявилося, що розетка може видати категорії - але за фільтрами цих категорій видати помилку, що доступ заборонено.
Переробили, щоб ігнорувало цю помилку та імпортувало всі фільтри, що може повернути Розетка.
Очікуйте як імпортує всі фільтри для потрібних категорій https://auriel.crm-onebox.com/app/customobject/directory/6/?name=&code=&... BB%D1%8C%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D1%8C
22.11.2021, 15:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Виявилося, що розетка може видати категорії - але за фільтрами цих категорій видати помилку, що доступ заборонено.
Переробили, щоб ігнорувало цю помилку та імпортувало всі фільтри, що може повернути Розетка.
Очікуйте як імпортує всі фільтри для потрібних категорій https://auriel.crm-onebox.com/app/customobject/directory/6/?name=&code=&... BB%D1%8C%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D1%8C

Дякую, чекаю
23.11.2021, 13:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://auriel.crm-onebox.com/app/customobject/directory/6/?name=&code=&... 82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D1%8C
фільтри за вказаною категорією підвантажило
https://auriel.crm-onebox.com/app/product/5823/edit/?tabid=1 продукту їх порожніми проставило для подальшого заповнення
23.11.2021, 14:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
https://auriel.crm-onebox.com/app/customobject/directory/6/?name=&code=&... 82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D1%8C
фільтри за вказаною категорією підвантажило
https://auriel.crm-onebox.com/app/product/5823/edit/?tabid=1 продукту їх порожніми проставило для подальшого заповнення

Так я звернув увагу, тільки є проблема
Через довгі назви Філіпа обрізає в списку назви і не зрозуміло яку назву у фільтрів
23.11.2021, 15:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Довжина селектора спеціально обмежена структурно, бо якщо її робити автоматичною залежно від кількості тексту – буде "каша" на екрані – все не відцентовано один від одного тощо.
23.11.2021, 16:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Довжина селектора спеціально обмежена структурно, бо якщо її робити автоматичною залежно від кількості тексту – буде "каша" на екрані – все не відцентовано один від одного тощо.

Я звичайно все розумію, попливе і таке інше. Але на скріншоті чітко виражений повний АБСУРД
Людина якщо захоче заповнити характеристику значенням вона зможе як мінімум прочитати назву. чи не дивно як то))))))
24.11.2021, 19:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Довжина селектора спеціально обмежена структурно, бо якщо її робити автоматичною залежно від кількості тексту – буде "каша" на екрані – все не відцентовано один від одного тощо.

Ось наочне фото КОМФОРТНОЇ роботи із заповненням
24.11.2021, 19:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.
Хлопці як бути?????? Як працювати ?? Як користуватися механізмом???
29.11.2021, 07:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ось наочне фото КОМФОРТНОЇ роботи із заповненням

Якщо писатимете в назви фільтрів "поеми" - тут уже нічого не допоможе.

Хлопці як бути?????? Як працювати ?? Як користуватися механізмом???

Можу запропонувати реалізацію налаштування в блок, яка буде селектором і полем введення значення робити однієї ширини на всю ширину блоку в залежності від розмітки, куди він вставлений - це займе 1 годину. Такий варіант вам підійде?
30.11.2021, 10:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Ось наочне фото КОМФОРТНОЇ роботи із заповненням

Якщо писатимете в назви фільтрів "поеми" - тут уже нічого не допоможе.

Хлопці як бути?????? Як працювати ?? Як користуватися механізмом???

Можу запропонувати реалізацію налаштування в блок, яка буде селектором і полем введення значення робити однієї ширини на всю ширину блоку в залежності від розмітки, куди він вставлений - це займе 1 годину. Такий варіант вам підійде?

Що означає поеми, ви вдумалися коли писали мені це????
Мінімальна довжина насадки
У машинках для стрижки важливий фільтр, а не поема, що за марення взагалі.
Навіщо якісь налаштування просто нехай при наведенні показує повну назву , мережа у воді і заповнення цієї характеристики воно відображає повну назву в пошуковій видачі. Ось нехай просто по. Навіюїдення на характеристику просто його повністю відобразить
10.12.2021, 11:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Навіщо якісь налаштування просто нехай при наведенні показує повну назву , мережа у воді і заповнення цієї характеристики воно відображає повну назву в пошуковій видачі. Ось нехай просто по. Навіюїдення на характеристику просто його повністю відобразить

Додав title при наведенні на збережений фільтр у селекторі.
Цього достатньо?

Strelec BAAs написав:
Ось наочне фото КОМФОРТНОЇ роботи із заповненням


Strelec BAAs написав:
Хлопці як бути?????? Як працювати ?? Як користуватися механізмом???

Наступного разу, якщо вам не зручний інтерфейс користувача, замість подібних повідомлень - будьте ласкаві відразу пропонувати рішення, яке на вашу думку було оптимальним у роботі.
Ми завжди готові піти на зустріч та доопрацювати той чи інший функціонал, якщо пропозиція буде гарним вирішенням проблеми.
13.12.2021, 13:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Додав title при наведенні на збережений фільтр у селекторі.
Цього достатньо?

Ну так вже набагато зручніше хоча б зрозуміло як названий зазначений реквізит...

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Наступного разу, якщо вам не зручний інтерфейс користувача, замість подібних повідомлень - будьте ласкаві відразу пропонувати рішення, яке на вашу думку було оптимальним у роботі.

Ви напевно щось плутаєте Максим.............
Я в пості відписав всі труднощі з якими зіткнувся ВАШ КЛІЄНТ який з усього що повинен так це своєчасно оплачувати (тариф, абон. плату) те, що придбав і користується.
1) Я суду не звертався за доопрацюванням, розвитком, прорахунком, оцінкою і ще чимось (Я ЦЕ ВСЕ ПРЕКРАСНО РОЗУМІЮ І ГОТОВ ПРОПОНУВАТИ, але НЕ В ЦЬОМУ ПОСТІ).
2) Моя думка (Як клієнта та користувача даним сервісом) що Подібні фрази "Якщо будете писати в назви фільтрів "поеми" - тут уже нічого не допоможе." вони не тактовні не є коректними в даному випадку. ВИ МЕНЕ при залученні до вашого продукту НЕ ОБМЕЖУВАЛИ КІЛЬКОСТЮ СИМВОЛІВ У Характеристиці/Атрибуті/Фільтрі товару.
Я б ВАМ І ТАК відписав З приводу Title або Сплатив би Доопрацювання /// ЦЕ Взагалі не проблема
ПРОБЛЕМА ВСЯ У ВАШІЙ РЕАКЦІЇ !!!!!!!!!!!!
14.12.2021, 10:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ну так вже набагато зручніше хоча б зрозуміло як названий зазначений реквізит...

Це радує.

Ви напевно щось плутаєте Максим.............
Я в пості відписав всі труднощі з якими зіткнувся ВАШ КЛІЄНТ який з усього що повинен так це своєчасно оплачувати (тариф, абон. плату) те, що придбав і користується.
1) Я суду не звертався за доопрацюванням, розвитком, прорахунком, оцінкою і ще чимось (Я ЦЕ ВСЕ ПРЕКРАСНО РОЗУМІЮ І ГОТОВ ПРОПОНУВАТИ, але НЕ В ЦЬОМУ ПОСТІ).

Ви вказали на труднощі - вам запропонували рішення (як від пропозицій спочатку не звучало), в тому числі і через доопрацювання.
Вам ніхто не вказав на те, що ніхто нічого не змінюватиме, щоб вам стало зручніше працювати. Ви запропонували рішення – вам його надали. Якби спочатку його запропонували - його реалізували б раніше.

2) Моя думка (Як клієнта та користувача даним сервісом) що Подібні фрази "Якщо будете писати в назви фільтрів "поеми" - тут уже нічого не допоможе." вони не тактовні не є коректними в даному випадку. ВИ МЕНЕ при залученні до вашого продукту НЕ ОБМЕЖУВАЛИ КІЛЬКОСТЮ СИМВОЛІВ У Характеристиці/Атрибуті/Фільтрі товару.
Я б ВАМ І ТАК відписав З приводу Title або Сплатив би Доопрацювання /// ЦЕ Взагалі не проблема

Спочатку ви не вказали свої побажання в покращенні інтерфейсу (я вважаю логічним при вказівці на незручність у використанні інтерфейсу і не очевидному рішенні - запропонувати варіант, який на вашу думку був би більш зручний), внаслідок чого між нами і було розпочато обговорення - це нормально, і я не бачу в цьому жодної проблеми.
І проблеми у використанні "іронії" у своїх виразах (які не є образами, а в даному випадку характеризує можливу необмеженість довжини тексту у назві фільтра) я так само не бачу.

ПРОБЛЕМА ВСЯ У ВАШІЙ РЕАКЦІЇ !!!!!!!!!!!!

Ваше право бачити проблему в моїй реакції/виразах, незалежно від того, чи є вона такою.
Форум не регламентує якусь певну форму спілкування між його учасниками (хочу звернути вашу увагу, що ми не технічна підтримка компанії OneBox, а партнери, які надають свої послуги з роботи з OneBox) - і як мінімум жодних образ на вашу адресу не звучало.
14.12.2021, 14:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар