1b.app
Скопійоване посилання -

Потрібна оцінка: Не заповнювати поле Закреслена ціна картки товару

Добридень! Створювала тему, там вже коментарі закриті, тому дублюю.
Потрібна оцінка до п3 - Не заповнювати автоматично поле Закреслена ціна якщо нова ціна продукту менша за попередню (то зараз у закреслену (стару) ціну записується попередня до перерахунку ціна)
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Додати глобальне налаштування, щоб при перерахунку цін не вказувати закреслену ціну та порефакторити перерахунок – займе 3 години
07.04.2021, 17:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Оцінку підтверджуємо. Можна виставляти рахунок.
Прошу звернути увагу, що в полі закреслена ціна може бути внесено значення вручну. Вона не повинна видалятися та переписуватись при перерахунку.
Також даю відповідь з питання https://crm-onebox.com/ru/support/telephony/7987-bag-vsplivayushchego-okna-zvonk...
Тема закрита, але я не встиг відповісти.
Посилання на користувача https://crm.ohrana.ua/admin/shop/users/4/
Внутрішня лінія 902
Для того, щоб легко було відтворити, увімкнув налаштування в інтеграції бінотел "Номери, яким показувати вхідний дзвінок першими" - 902
Авторизуємось у боксі. Дзвонимо на номер 050-6929444. Під час голосового вітання натискаємо 902 (виклик йтиме лише на цього співробітника).
У боксі висвічується вікно. Можна відповісти, можна ні. Вікно залишається на екрані. Робимо другий дзвінок. Я робив із іншого номера. Також натискаємо 902 під час вітання. На екрані з'являється вікно другого дзвінка і починає блимати.
Можу надати доступ для входу. Можете тимчасово забрати 902 лінію іншого користувача.
07.04.2021, 19:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Добрий день. Оцінку підтверджуємо. Можна виставляти рахунок.
Прошу звернути увагу, що в полі закреслена ціна може бути внесено значення вручну. Вона не повинна видалятися та переписуватись при перерахунку.

перерахунок при включеному запропонованому налаштуванні взагалі нічого записувати не буде в закреслену ціну
рахунок вам відправлять

Пташкін Сергій писав/ла:
Також даю відповідь з питання https://crm-onebox.com/ru/support/telephony/7987-bag-vsplivayushchego-okna-zvonk...

у мене зафіксовано це питання, як буде достатньо часу - я проаналізую
08.04.2021, 16:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую. Чекаємо на рахунок. Прошу не закривати тему до її вирішення.

у мене зафіксовано це питання, як буде достатньо часу - я проаналізую

Звертаю увагу, я вніс налаштування спеціально для перевірки, які не є комфортними для роботи. Готовий чекати, але дайте дедлайн.
09.04.2021, 17:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Пташкін Сергій писав/ла:
Звертаю увагу, я вніс налаштування спеціально для перевірки, які мені не комфортні для роботи. Готовий чекати, але дайте дедлайн.

Я не можу вказати, коли у мене буде достатньо часу для аналізу.
Ви можете повернути налаштування як вам необхідно, а я колись готовий зайнятися питанням - повідомлю.
09.04.2021, 17:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Пташкін Сергій писав/ла:
Дякую. Чекаємо на рахунок. Прошу не закривати тему до її вирішення.

Налаштування системи :: Перерахунок цін та наявності :: Не оновлювати закреслену ціну продукту
14.04.2021, 13:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:

Пташкін Сергій писав/ла:
Дякую. Чекаємо на рахунок. Прошу не закривати тему до її вирішення.

Налаштування системи :: Перерахунок цін та наявності :: Не оновлювати закреслену ціну продукту

дякую, включили, перевіряємо
14.04.2021, 16:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, прошу внести ясність по задачі з вікном дзвінка. Чи можете ви поставити її в чергу?
15.04.2021, 00:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Пташкін Сергій писав/ла:
Максиме, прошу внести ясність по задачі з вікном дзвінка.

У мене зафіксовано, але результату поки що ніякого я вам надати не можу.

Пташкін Сергій писав/ла:
Чи можете ви поставити її в чергу?

Форум не регламентує термінів. Я можу займатися вашим питанням, тільки коли у мене є на цей час.
Для якихось конкретних зобов'язань є інтегратори та платна технічна підтримка.
15.04.2021, 15:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Максиме, нагадую про свою проблему. Давайте зробимо її платно, якщо це лише моя проблема.
19.05.2021, 11:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар