1b.app
Скопійоване посилання -
у нас є інтеграція з Carrot quest, зараз всі контакти, які залишає у формі на сайті клієнт, зберігаються у базі даних, але не створюються завдання на зворотний дзвінок.
У нас є завдання в БП на замовлення зворотного дзвінка, будь ласка, підкажіть, як налаштувати створення завдання на зворотний дзвінок за контактом, який ми отримуємо з Carrot quest?
Дякую
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

У дії є можливість вказати джерело, яке запишеться контакту.
Можливо вам підійде таке рішення:
1. В автоматизаціях для контактів при оновленні використовувати дію "Змінити групу контакту в залежності від значення полів", яка в залежності від джерела, що призначається, помістять клієнта в групу
2. Створювати процеси вам потрібно щохвилини чи хоча б раз на годину? Можна зробити автоматичну дію, яка буде по клієнтам зазначеної групи (створених з моменту останнього запуску або за останню годину) створювати процес у зазначеному БП (якщо такого немає) – розробка такої дії займе 3 години.
07.06.2021, 13:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
2. Створювати процеси вам потрібно щохвилини чи хоча б раз на годину? Можна зробити автоматичну дію, яка буде по клієнтам зазначеної групи (створених з моменту останнього запуску або за останню годину) створювати процес у зазначеному БП (якщо такого немає) – розробка такої дії займе 3 години.

така дія вже є https://take.ms/YCN7b9
08.06.2021, 11:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
Інтегратор
Premium-партнер
Integrator CRM написав:

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
2. Створювати процеси вам потрібно щохвилини чи хоча б раз на годину? Можна зробити автоматичну дію, яка буде по клієнтам зазначеної групи (створених з моменту останнього запуску або за останню годину) створювати процес у зазначеному БП (якщо такого немає) – розробка такої дії займе 3 години.

така дія вже є https://take.ms/YCN7b9

так само по групі контактів, тобто. треба починало зібрати їх у групу а потім уже налаштовувати
08.06.2021, 12:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Так, за схемою, яку описав Максим вище
08.06.2021, 12:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


така дія вже є https://take.ms/YCN7b9

Я його не помітив. Тоді завдання спрощується за схемою, яку я вказував вище:
1. призначати окреме джерело контактам з carrot quest та групу виходячи з джерела
2. Хвилинною дією ставити за ними завдання з необхідним БП
08.06.2021, 13:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
призначати окреме джерело контактам з carrot quest та групу виходячи з джерела

дякую, а якою дією я можу це зробити?
11.06.2021, 18:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
1. В автоматизаціях для контактів при оновленні використовувати дію "Змінити групу контакту в залежності від значення полів", яка в залежності від джерела, що призначається, помістять клієнта в групу

вийшов пункті 1 Максим вказав
12.06.2021, 17:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

скільки я повинна заплатити щоб Ви налаштували? в мене не виходить
22.06.2021, 12:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Нетудихати Інна писав/ла:
скільки я повинна заплатити щоб Ви налаштували? в мене не виходить

Що саме вам не вдається налаштувати із зазначених 2х дій?
22.06.2021, 13:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:

Нетудихати Інна писав/ла:
скільки я повинна заплатити щоб Ви налаштували? в мене не виходить

Що саме вам не вдається налаштувати із зазначених 2х дій?

1. В автоматизаціях для контактів при оновленні використовувати дію "Змінити групу контакту в залежності від значення полів", яке в залежності від джерела, що призначається, помістять клієнта в групу - я не розумію де це, реально витратила годину щоб знайти - не виходить
у нас багато роботи, мені простіше заплатити щоб воно працювало, нас на сайті телефони залишають але вони на поштах, губляться, треба щоб все потрапляло в црм і створювалися завдання, коли по цих контактах буде відповідальний
22.06.2021, 13:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Нетудихати Інна писав/ла:
1. В автоматизаціях для контактів при оновленні використовувати дію "Змінити групу контакту в залежності від значення полів", яке в залежності від джерела, що призначається, помістять клієнта в групу - я не розумію де це, реально витратила годину щоб знайти - не виходить

нижче скріншоти
якщо не зможете самостійно налаштувати - я можу налаштувати за 1 годину доопрацювання
22.06.2021, 14:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ок, Максиме, зробіть Ви
я оплачу 1 годину
ще раз, що потрібно:
у нас інтеграція з Carrot quest і всі номери, які люди залишаю у формі, зберігаються у нас як контакти, всі ці контакти дублюються на пошти, але самі розумієте це не варіант.
Необхідно створювати завдання: "Замовлення дзвінка з сайту" (у нас така є, коли клієнт замовляє зворотній дзвінок)
Дякую за допомогу
05.07.2021, 09:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Нетудихати Інна писав/ла:
я оплачу 1 годину

організую щоб вам виставили рахунок

Нетудихати Інна писав/ла:
у нас інтеграція з Carrot quest і всі номери, які люди залишаю у формі, зберігаються у нас як контакти, всі ці контакти дублюються на пошти, але самі розумієте це не варіант.
Необхідно створювати завдання: "Замовлення дзвінка з сайту" (у нас така є, коли клієнт замовляє зворотній дзвінок)

я зможу це налаштувати для нових контактів, які приходитимуть із вказаного сервісу
05.07.2021, 17:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Нетудихати Інна писав/ла:
я оплачу 1 годину

організую щоб вам виставили рахунок

Нетудихати Інна писав/ла:
у нас інтеграція з Carrot quest і всі номери, які люди залишаю у формі, зберігаються у нас як контакти, всі ці контакти дублюються на пошти, але самі розумієте це не варіант.
Необхідно створювати завдання: "Замовлення дзвінка з сайту" (у нас така є, коли клієнт замовляє зворотній дзвінок)

я зможу це налаштувати для нових контактів, які приходитимуть із вказаного сервісу

ок, для нових контактів чи нових звернень ? (Тобто якщо контакт вже є ми завдання не побачимо?)
05.07.2021, 17:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Нетудихати Інна писав/ла:
(Тобто якщо контакт вже є ми завдання не побачимо?)

Для існуючих контактів, якщо вони раніше не були імпортовані з carrot quest - буде оновлено джерело.
Щоб за поточним проставити джерело - подивлюсь під час виконання налаштування (після оплати), можливо якось за UTM-мітками оновлю існуюче джерело
05.07.2021, 17:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Нетудихати Інна писав/ла:
(Тобто якщо контакт вже є ми завдання не побачимо?)

Для існуючих контактів, якщо вони раніше не були імпортовані з carrot quest - буде оновлено джерело.
Щоб за поточним проставити джерело - подивлюсь під час виконання налаштування (після оплати), можливо якось за UTM-мітками оновлю існуюче джерело

там скрізь джерело Carrot quest, давайте робити
07.07.2021, 16:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар