1b.app
Скопійоване посилання -

Розробникам, Об'єднання не коректна логіка

я об'єднав і бачу таке, мені знову потрібно йти в пошук, і шукати кого я об'єднав із контактними та замовленнями. Коли проходить об'єднання, або редиректіть мене в правильний контакт, або об'єднуйте в той, в якому я перебуваю. Але додатковий пошук. це неправильно, потрібного клієнта
2) коли вже повернете перевірку на дублі? щоб запускати та об'єднувати масово
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1. якщо контактів виділено 10 штук , то який контакт об'єднати якщо ви кажете про те щоб з'єднувати з поточним?
питання з редиректом - таке можна зробити
2. не зрозуміло про які дублі мова?:
21.10.2022, 17:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Анатолий
Интегратор

Устименко Ігор
OneBox production написав:
1. якщо контактів виділено 10 штук , то який контакт об'єднати якщо ви кажете про те щоб з'єднувати з поточним?
питання з редиректом - таке можна зробити
2. не зрозуміло про які дублі мова?:

1) найчастіше це найстаріший контакт, який раніше створили та був заповнений. Або перед об'єднання запитувати в якій записувати і вважати основним, тому що потрібно ж знати з якого відповідального вважати правильним і коментар який вірний та інше
2)если дозволити дублі по имейл і телефону, щоб імпортувати базу під час запуску для апикс драйв щоб падали заявки, ми дозволяємо їх. То як тепер перевірити базу?
24.10.2022, 12:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Анатолій
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
1) найчастіше це найстаріший контакт, який раніше створили та був заповнений. Або перед об'єднання запитувати в якій записувати і вважати основним, тому що потрібно ж знати з якого відповідального вважати правильним і коментар який вірний та інше

ну не очевидна логіка

Анатолій
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
2)если дозволити дублі по имейл і телефону, щоб імпортувати базу під час запуску для апикс драйв щоб падали заявки, ми дозволяємо їх. То як тепер перевірити базу?

не зрозуміло навіщо ви дозволили дублі, і до чого тут апікс драйв? можна докладніше?
22.11.2022, 17:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Анатолий
Интегратор

Устименко Ігор
OneBox production написав:

Анатолій
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
1) найчастіше це найстаріший контакт, який раніше створили та був заповнений. Або перед об'єднання запитувати в якій записувати і вважати основним, тому що потрібно ж знати з якого відповідального вважати правильним і коментар який вірний та інше

ну не очевидна логіка

Анатолій
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
2)если дозволити дублі по имейл і телефону, щоб імпортувати базу під час запуску для апикс драйв щоб падали заявки, ми дозволяємо їх. То як тепер перевірити базу?

не зрозуміло навіщо ви дозволили дублі, і до чого тут апікс драйв? можна докладніше?

1) так, тому й запропонував запровадити " основний контакт " як у інших системах, при об'єднанні говорити у якій вписувати значення з іншого, при порожніх переважно. І вищий пілотаж, це вибір полів у кожному контакті для кінцевого результату
2) для імпорту з ексель, щоб завантажилися всі вже в системі обробити дублі. І для отримання заявок з апікс драйв, потрібно вимикати контроль дублів за імейлом, так як не приходять від того ж клієнта замовлення, каже що такий вже є клієнт (це з останнього мого питання щодо апікс драйв, мені дали таку рекомендацію),
З цих та інших причин? потрібен контроль дублів у CRM
22.11.2022, 19:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Анатолій
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
2) для імпорту з ексель, щоб завантажилися всі вже в системі обробити дублі. І для отримання заявок з апікс драйв, потрібно вимикати контроль дублів за імейлом, так як не приходять від того ж клієнта замовлення, каже що такий вже є клієнт (це з останнього мого питання щодо апікс драйв, мені дали таку рекомендацію),

апікс драйв означає криво підключили апі інтеграцію раз отримують таку помилку, або не розібралися з апі. І їх рекомендація призводить до проблем, а не до вирішення питань. Порадьте їм переробити запит в апі а не радити дурниці клієнтам.

Анатолій
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
1) так, тому й запропонував запровадити " основний контакт " як у інших системах, при об'єднанні говорити у якій вписувати значення з іншого, при порожніх переважно. І вищий пілотаж, це вибір полів у кожному контакті для кінцевого результату

Зараз же суть така ж, ви виділили 5-10 контактів і воно запитує з яким контактом з'єднати (він і стане основним)
22.12.2022, 18:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Анатолий
Интегратор
Ну не зовсім, в контактах мені їх потрібно якось знайти, що вони дублі, далі воно просить заново в пошуку знайти контакт для об'єднання
У замовленнях взагалі не питає , і не зрозуміло навіщо іконка об'єднання в самому замовленні, якщо не працює і просить дещо вибрати
26.12.2022, 19:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Анатолій
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
Ну не зовсім, в контактах мені їх потрібно якось знайти, що вони дублі, далі воно просить заново в пошуку знайти контакт для об'єднання

ви вибрали ХХ конатактів і в вікні вибираєте в який контакт перенести дані, в моєму розумінні все логічно.
я вибрав 10 контактів і вибрав одного куди їх замержити (з'єднати)

Анатолій
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
У замовленнях взагалі не запитує, і не зрозуміло навіщо іконка об'єднання в самому замовленні, якщо не працює і просить дещо вибрати

а замовлення до чого тут?
02.01.2023, 15:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Анатолий
Интегратор

Анатолій
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
У замовленнях взагалі не питає, і не зрозуміло навіщо іконка об'єднання в самому замовленні, якщо не працює і просить дещо вибрати

а замовлення до чого тут?

Ну ми ж об'єднання обговорюємо, там теж ця кнопка, і в самому процесі вона не працює, тому що немає вибору кількох
03.01.2023, 11:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар