1b.app
Скопійоване посилання -

Повідомлення по email

Намагався реалізувати відправлення повідомлень покупцям по email про зроблені ними замовлення. У списку комусь відправляти вказав клієнт, як на скріншоті, а також вказав свою пошту, щоб повідомлення відправлялися мені, з метою тестування. У такому тестовому режимі близько двох діб воно пропрацювало. Після цього на пошті зібралася величезна черга повідомлень, яка почала розсилатися всім клієнтам поспіль, хоча я вже відключив всю цю розсилку. Як це можна зупинити? І чому це відбувається, адже я вказав у поле куди відправити свою пошту, як на скріншоті.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Ви також вказали в полі "Кому відправляти" значення "Клієнт" - відповідно листи відправлялись і Вам і клієнту
02.05.2023, 09:04

Гайдаров Руслан Ісмаілович
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Проблема виникла в тому що почало відправляти всі листи що були по всіх процесах, кожному клієнту , а не лише ті де саме той клієнт робив замовлення.
02.05.2023, 09:16

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
На скріншоті з листами шаблон інший, він відправляється з іншого місця
02.05.2023, 09:54

Гайдаров Руслан Ісмаілович
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
там було 3 варіанти шаблонів для різних процесів, але абсолютно все відправилось кожному клієнту що були в базі. Як варіант думаю може не треба вказувати в полі отримувач повідомлення , клієнта? А просто вказувати в поле кому відпровляти змінну з имейлом клієнта, тоді може саме той клієнт отримає своє повідомлення і воно не буде розсилатися всім підряд?
02.05.2023, 11:02

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Не може бути, щоб абсолютно всім відправило, так як:
1) Налаштовано відправку тільки в статусі "Утверждено" і лист відправиться тільки при переході в статус і тільки клієнту замовлення і на додаткову пошту, яку Ви вказали.
2) Якщо по клієнту не створено такий процес, тоді нічого не відправиться.

Можливо, що у Вас були інші налаштування для іншого шаблону, або Ви створили такий процес по всім клієнтам, тоді це реально.

Правильно налаштувати - це просто вказати в полі "Кому відправляти" - Клієнт і тоді відправить тільки клієнту, ніякі змінні там вказувати не можна.
02.05.2023, 11:31

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар