1b.app
Скопійоване посилання -

Потрібна доробка Відкривати обране не при наведенні, а на кліку

Зробіть опцію, щоб вибране відкривалося за кліком, а не за наведенням. Дуже незручно працювати, коли після натискання на вкладку опускаєш курсор вниз і відкривається обране. Так само і при веденні курсору до вкладок.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Загалом я поки що взагалі не можу зрозуміти чи зручно меню
мені чомусь тягне до вузького меню зліва щоб заощаджувати місце зверху та влазило більше вмісту)
24.01.2023, 23:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
Загалом я поки що взагалі не можу зрозуміти чи зручно меню
мені чомусь тягне до вузького меню зліва щоб заощаджувати місце зверху та влазило більше вмісту)

Згоден, у більшості систем меню зліва, так зручніше. А з робочою областю по вертикалі справді проблемно особливо у деяких розділах. Чи можна очікувати якихось змін найближчим часом?
21.02.2023, 11:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
Загалом я поки що взагалі не можу зрозуміти чи зручно меню
мені чомусь тягне до вузького меню зліва щоб заощаджувати місце зверху та влазило більше вмісту)

Згоден, у більшості систем меню зліва, так зручніше. А з робочою областю по вертикалі справді проблемно особливо у деяких розділах. Чи можна очікувати якихось змін найближчим часом?

думаю так
25.02.2023, 03:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар