1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Закриття popup вікна сповіщення

У нас проблема з popup вікном: воно зникає після перемикання етапу (хоча після перемикання етапу нам потрібно додавати інформацію в поля), і зникає повідомлення зі списку ЦП (після того як вікно popup закрилося доводиться лізти в список процесів і шукати цей процес). Справа в тому, що не у всіх однакова логіка роботи з процесами, тому такі речі не можна робити однозначними.
Будь ласка, дуже просимо, додайте будь ласка налаштування:
1. Щоб після перемикання етапу popup, вікно не закривалося.
2. Щоб сповіщення залишалося у списку, доки користувач сам його не видалить.

Дуже сподіваємось на допомогу.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

використовуйте програму communication center
я вже відповідав вам на це запитання
24.09.2021, 10:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
використовуйте програму communication center
я вже відповідав вам на це запитання

Я переконаний, що поточний принцип роботи ЦП є абсолютно неправильним з погляду користувача, а т.к. ЦУ є невід'ємною частиною інтерфейсу, його робота важлива набагато більше, ніж communication center. Тому я впевнений, що потрібне або налаштування або виправлення логіки роботи. Не знаю як донести це до розробників?
26.09.2021, 09:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я вам пропонував уже зробити налаштування через доопрацювання – ви відмовилися
26.09.2021, 20:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
я вам пропонував уже зробити налаштування через доопрацювання – ви відмовилися

Я все ж таки вважаю це недоробкою логіки інтерфейсу:
- у MVP логіка була іншою і вона була зручною (повідомлення залишалося, поки користувач його сам не видалить), чому її поміняли? Поверніть, як було.
- схоже, що логіка взята з повідомлень на Андроїді, де ти відповів на повідомлення, і воно закрилося; але Бокс це не лише про повідомлення;
Тому будь ласка розгляньте можливість виправлення цієї логіки щодо оренди хмари або просто як поліпшення боксу.
Чи в цьому тепер політика Боксу полягає? Змінити/зробити нелогічним, а потім пропонувати користувачам платити за повернення нормальної роботи функції? Це не дуже коректно.
27.09.2021, 07:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

І ще момент - Communication Center гарний, але незручний додаток:
1. Інтерфейс стискається через ліве меню вибору процесів.
2. Немає можливості відкрити процес у новому вікні.
3. Немає можливості очистити списки.
4. Немає можливості відзначити всі як прочитані.

Ви запропонували варіант, але він також недоопрацьований до зручного користування.
27.09.2021, 10:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Клієнт
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
я вам пропонував уже зробити налаштування через доопрацювання – ви відмовилися

Я все ж таки вважаю це недоробкою логіки інтерфейсу:
- у MVP логіка була іншою і вона була зручною (повідомлення залишалося, поки користувач його сам не видалить), чому її поміняли? Поверніть, як було.
- схоже, що логіка взята з повідомлень на Андроїді, де ти відповів на повідомлення, і воно закрилося; але Бокс це не лише про повідомлення;
Тому будь ласка розгляньте можливість виправлення цієї логіки щодо оренди хмари або просто як поліпшення боксу.
Чи в цьому тепер політика Боксу полягає? Змінити/зробити нелогічним, а потім пропонувати користувачам платити за повернення нормальної роботи функції? Це не дуже коректно.

логіка така сама як і в mvp
при перемиканні етапу повідомлення не пропадає
27.09.2021, 15:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
логіка така сама як і в mvp
при перемиканні етапу повідомлення не пропадає

не знаю, як у вас, але в нас зникає. див. відео
зникає саме повідомлення із списку ЦУ
і закривається вікно, але з чого б?
27.09.2021, 16:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Клієнт
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
логіка така сама як і в mvp
при перемиканні етапу повідомлення не пропадає

не знаю, як у вас, але в нас зникає. див. відео
зникає саме повідомлення із списку ЦУ
і закривається вікно, але з чого б?


Михайло давайте ви перестанете витрачати мій час
зверніть увагу на процедуру, яка виконується при переході на етап з відео https://ergo.crm-onebox.com/app/workflow/61/procedure/63/?status=0
вас там нічого не бентежить? ви 2 топіка мені по 10 повідомлень морочили голову і витрачали час у порожню, а виявляється ви самі їх собі видаляєте, а потім система гавно...
Успіхів вам!
29.09.2021, 01:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:

Корнєв Михайло
Клієнт
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
логіка така сама як і в mvp
при перемиканні етапу повідомлення не пропадає

не знаю, як у вас, але в нас зникає. див. відео
зникає саме повідомлення із списку ЦУ
і закривається вікно, але з чого б?


Михайло давайте ви перестанете витрачати мій час
зверніть увагу на процедуру, яка виконується при переході на етап з відео https://ergo.crm-onebox.com/app/workflow/61/procedure/63/?status=0
вас там нічого не бентежить? ви 2 топіка мені по 10 повідомлень морочили голову і витрачали час у порожню, а виявляється ви самі їх собі видаляєте, а потім система гавно...
Успіхів вам!

Ось ті на. Налаштування зробив ще в MVP, і припускав, що вона видаляє у всіх, крім відповідального.
Перепрошую, мій одвірок, згоден. Ще раз показує, наскільки ви добре знаєте систему та де можна знайти проблему.
Але проблема із закриттям попап після натискання кнопки перемикання етапу так і залишається. Якщо пам'ятаєте, я описував дві ці проблеми: видалення та закриття попап.
Ще раз дико перепрошую.
29.09.2021, 07:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
Михайло давайте ви перестанете витрачати мій час

До речі, я також реагую, коли знаходжу якісь баги в системі, і розумію, що тепер треба писати на форум, робити відео з описом бага, і потім доводити, що це незручно )) п.с. дякую що показали де 'собака закопана', а то я сам не закопав і мучився з цим.
29.09.2021, 07:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Клієнт
Ergo написав:
Ось ті на. Налаштування зробив ще в MVP, і припускав, що вона видаляє у всіх, крім відповідального.

у дії вказано видаляти у всіх))) тому припущення не логічне

Корнєв Михайло
Клієнт
Ergo написав:
Але проблема із закриттям попап після натискання кнопки перемикання етапу так і залишається. Якщо пам'ятаєте, я описував дві ці проблеми: видалення та закриття попап.

якщо вас бентежить закриття попапа - то міняти це ми не будемо, є connection center в якому ви можете працювати
29.09.2021, 13:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:

Корнєв Михайло
Клієнт
Ergo написав:
Ось ті на. Налаштування зробив ще в MVP, і припускав, що вона видаляє у всіх, крім відповідального.

у дії вказано видаляти у всіх))) тому припущення не логічне

Корнєв Михайло
Клієнт
Ergo написав:
Але проблема із закриттям попап після натискання кнопки перемикання етапу так і залишається. Якщо пам'ятаєте, я описував дві ці проблеми: видалення та закриття попап.

якщо вас бентежить закриття попапа - то міняти це ми не будемо, є connection center в якому ви можете працювати

Можемо, але він незручний, тож не будемо. Дякую
29.09.2021, 13:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар