1b.app
Скопійоване посилання -

Оцініть доопрацювання або можливість налаштування функціоналу для імпортера продуктів із замовленнями які в дорозі та їх потрібно контролювати

у мене є потреба у такого роду функціоналі. у мене товар їде 20-60 днів з-за кордону, і мені потрібні процеси та поля контролю замовлених товарів, щоб бачити скільки їде і приблизний час прибуття. Базово переважно товар той самий що маємо і ми маємо їх у срм., але постійно щось нове замовляю і нові товари переважно створюються позиції після прибуття (тут можна створити і заздалегідь та був редагувати). Потрібно функціонал або БП, де я зможу бачити товари які замовлені з угрупуванням на замовлення. а в Продуктах списком бачити кількість замовлених товарів у дорозі з можливістю перейти на це замовлення та побачити Дату замовлення. Вартість в іншій валюті. Коментарі, дату оплати, дату відправки Постачальником, трек номер для відстеження та Приблизну дату прибуття вантажу в Україну + Загальне поле для угрупування дрібних замовлень у великі (контейнери) та Перевізників (їх кілька). + Додаткове поле для опису, коментарів. Ці дані із замовлень потрібно виводити в таблицю Продукти списком, щоб
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Відповідно до описаного можу порекомендувати вам робити ті ж замовлення постачальнику, при цьому створювати нові продукти на підставі фіктивних (товари можна вантажити із замовлення через спеціальний блок, дією на процедурі створити з фіктивних - реальні), а після власне в замовленні датами вказувати коли має бути доставка , накладну та ін.
Для більш точної розробки бізнес-процесу я порекомендував би вам послугами інтеграторів https://crm-onebox.com/ru/integrators/ - вони зможуть більш точно скласти з вами технічне завдання необхідного вам функціоналу.
Або якщо у вас є персональний менеджер технічної підтримки - уточніть у нього про можливість вирішення вашого завдання.
05.11.2020, 14:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

в принципі як реалізувати з менеджером обговорив і пробуватимемо реалізувати
10.11.2020, 11:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар