1b.app
Скопійоване посилання -

Зафіксоване "головне меню" та блок "вкладки картки продукту" під час прокручування сторінки.

1. Коли прокручуєш сторінку меню залишається зафіксованим.
Раніше працювало, в якийсь момент помітив, що не працює. Звернувся до тих підтримки сказали що це потрібно доопрацьовувати. Незрозуміло, воно працювало, потім перестало працювати і треба доопрацьовувати?
2. Потім перестав працювати блок " вкладки картки продукту " під час прокрутки сторінки.
Раніше працювало, в якийсь момент помітив, що не працює.

Виходить, що кожна "головне меню" і блок "вкладки картки продукту" з часом відпали самостійно.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Наскільки я пам'ятаю - меню не фіксувалося, а ось блок "вкладки картки продукту" повинен прилипати при скролі, взяв на виправлення
25.03.2021, 13:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, я випадково натиснув, що питання "Вирішено". Але питання ще "не вирішено". Я зрозумів, що натискати що питання вирішене потрібно тільки після, коли питання саме "Решено".
Дякую
29.03.2021, 13:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Derkach Dmytriy написав:
Добрий день. Наскільки я пам'ятаю - меню не фіксувалося, а ось блок "вкладки картки продукту" повинен прилипати при скролі, взяв на виправлення

Доброго дня, я випадково натиснув, що питання "Вирішено". Але питання ще "не вирішено".
Я зрозумів, що натискати що питання вирішене потрібно тільки після, коли питання саме "Решено".
Дякую
18.06.2021, 13:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар