1b.app
Скопійоване посилання -

Чи можливо створити реферальну систему в бот-конструкторі?

Добрий день,

Мене цікавить створення бота, який допоміг би з лідогенерацією і маркетингом. Цікаво чи є у вас функціонал, який дозволяв би боту генерувати унікальне реферальне посилання для кінцевого користувача. І можливість в подальшому адміністраторам переглядати скільки інших підписаних на бота людей запросив користувач.

Відповіді:

Добрый день. В данный момент нет функционала выдачи реферальных ссылок и подсчета к-ва приглашенных пользователей другими пользователями но это можно сделать, если вам необходимо. Я правильно понимаю что вы хотите чтобы в боте была какая то кнопка "получить реф. ссылку" при нажатии на эту кнопку бот выдавал вам личную ссылку и если кто-то другой впервые переходит в бота по этой ссылке - данному юзеру записывается поле в системе?
24.10.2022, 16:21

Саме так!

В ідеалі, було б чудово мати можливість фільтрувати підписників бота за кількістю запрошених рефералів, щоб можна було проводити таргетовані розсилки.
24.10.2022, 16:24

Т.е. вы в список контактов хотите некий фильтр при вводе числа в который вы отфильтруете всех контактов кто пригласил > указанного числа рефералов для выбранного бота?
24.10.2022, 16:25

Так точно)
24.10.2022, 16:32

Да, мы можем доработать функционал выше если вы установите себе в бокс приложение https://1b.app/ua/app/bot-constructor/ . После установки можете написать мне в эту тему и начинайте настраивать остальной функционал (вероятно вам нужна не только реф. программа). В этом вам может помочь видео https://www.youtube.com/watch?v=Puorx5bTgcc&feature=emb_logo&ab_channel=... . После установки в течении нескольких недель я смогу запрограммировать кнопки с реф. программой и фильтрацию в список контактов. Только сообщите пожалуйста ссылку на ваш бокс когда установите приложение чтобы я смог начать работу над фичей. Спасибо.
24.10.2022, 16:36

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Домовились, дякую)
24.10.2022, 16:41

Лінка на мій бокс: https://carmalift.1b.app/app/bot-constructor/


bu
OneBox production писал/а:
Да, мы можем доработать функционал выше если вы установите себе в бокс приложение https://1b.app/ua/app/bot-constructor/ . После установки можете написать мне в эту тему и начинайте настраивать остальной функционал (вероятно вам нужна не только реф. программа). В этом вам может помочь видео https://www.youtube.com/watch?v=Puorx5bTgcc&feature=emb_logo&ab_channel=... . После установки в течении нескольких недель я смогу запрограммировать кнопки с реф. программой и фильтрацию в список контактов. Только сообщите пожалуйста ссылку на ваш бокс когда установите приложение чтобы я смог начать работу над фичей. Спасибо.
27.10.2022, 15:29

Добрый день. Спасибо за установку. Фича с рефералами взята в работу, я сообщу вам когда она будет готова и покажу как настроить
03.11.2022, 11:43

Добрый день.
1. В текстовом блоке появилась переменная . При переходе в блок вместо переменной в боте сформируется ссылка. Если какой то пользователь перейдет по этой ссыке, то пользователь который её сформировал появится у перешедшего в поле в боксе. В вашем боте я добавил нужную переменную в блоке, можете сразу в боте вызывать его и пробовать.
2. в списке контактов появилась возможность фильтровать к-во приглашенных пользователей. Там 2 поля: От и До. Например вы хотите отфильтровать юзеров которые пригласили от 1 до 7 других в боте, пишите так . Если просто кто хоть одного пригласил то в поле сверху 1 а поле ниже оставляете пустым. Фильтр в списке контактов в вашей системе я вывел, после теста пункта 1 можете фильтровать контакты.

Если возникнут какие то вопросы или проблемы - пишите.
14.11.2022, 14:20

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Добрий день!

Дякую за оперативну імплементацію фічі. У мене наразі є кілька питань по налаштуванню бота, і домовився їх обговорити тут поки в Миколая проблеми з електрикою.

1. Разом зі вступним повідомленням відправляється слово "menu" (прикріпив скріншот);
2. Якщо натиснути "Завершити чат", відправляється вступне повідомлення (стартовый этап). Яким чином налаштувати щоб замість стартового етапу відправлялось якесь інше повідомлення? (або не відправлялось нічого взагалі);
3. Якщо рестартнути бота, замість "стартового етапу" відкривається чат;
4. Наразі я не бачу у ван-боксі нових активних чатів, хоча починав їх у боті з двох різних аккаунтів;
29.11.2022, 16:49

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
5. Чи можливо надати користувачу можливість перевірити скільки йому вдалось залучити рефералів?
29.11.2022, 16:55

1 и 2, в данный момент нет такой возможности. Мы можем сделать чтобы вместо этого слова отправлялось что-то другое, например описание блока.
3. Потому что у вас до этого был открыт чат. Рестарт бота этого не меняет
4. Нужно смотреть, дайте ссылку на своего бота в телеграмме я попробую ему написать и посмотреть почему не работает чат
29.11.2022, 16:58

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
1. Можна було б банально замість "menu" відправляти "Привіт!" якщо це можливо
2. Моєму боту не підходить після кожного завершення чату вертатись на стартовий текстовий етап, чи є якесь альтернативне рішення?
3. Ні, проблема репродюситься коли перед рестартом закриваєш чат (Кроки щоб зарепродюсити: 1. Написати повідомлення для відкриття чату -> 2. Натиснути "Завершити чат" -> 3. Стоп + Рестарт бота -> 4. Замість стартового етапу отримуєм повідомлення про відкриття чату)

4. https://t.me/carmalift_bot
29.11.2022, 18:17

1. напишите что вам нужно в описании блока с меню, это начнет выводится вместо menu
2. Да, решений может быть много в зависимости от того что вам подходит. Опишите что хотите чтобы бот делал после завершения чата
3. Уберите галочку мне кажется вы не совсем поняли для чего она. Без неё не будет на любое сообщение кроме нажатия кнопки входить в чат
30.11.2022, 10:28

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
1. Спрацювало, дякую!)
2. В ідеалі - виведення певного текстового блоку (думаю, така фіча була б корисною для широкого спектру клієнтів);
3. Якщо зняти галочку, це створює дві інші проблеми: 1) Тепер якщо юзер відправляє боту якесь рандомне повідомлення, йому відправляється стартовий етап 2) в нашому кейсі, юзери будуть доволі часто писати боту рандомні повідомлення (бо бот це зокрема зв'язок з технічною командою), отже нам потрібно дати боту можливість відкривати чат у відповідь на рандомне повідомлення
30.11.2022, 10:57


Пузіченко Юра писал/а:
2. В ідеалі - виведення певного текстового блоку (думаю, така фіча була б корисною для широкого спектру клієнтів);

выведите этот текстовый блок как главный. Или он отличается от главного?


Пузіченко Юра писал/а:
3. Якщо зняти галочку, це створює дві інші проблеми: 1) Тепер якщо юзер відправляє боту якесь рандомне повідомлення, йому відправляється стартовий етап

если юзер хочет чат, у него есть кнопка в меню "ХОЧУ ЧАТ"


Пузіченко Юра писал/а:
3. Якщо зняти галочку, це створює дві інші проблеми: 1) Тепер якщо юзер відправляє боту якесь рандомне повідомлення, йому відправляється стартовий етап 2) в нашому кейсі, юзери будуть доволі часто писати боту рандомні повідомлення (бо бот це зокрема зв'язок з технічною командою), отже нам потрібно дати боту можливість відкривати чат у відповідь на рандомне повідомлення

чем рестарт бота отличается от рандомного сообщения юзера? Его обязано в чат при этом кидать. Если вам нужно можно сделать чтобы старт бота игнорился, но если честно то я не знаю людей которые блокируют бота а потом нажимают рестарт чтобы его перезапустить. Обычно боту пишут, потом вспоминают когда надо и пишут обратно а не блокируют его а потом разблокируют как это делаете вы.
30.11.2022, 11:12

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
| выведите этот текстовый блок как главный. Или он отличается от главного?

Відрізняється. За задумкою, головний блок (стартовий етап) - це свого роду онбординг в бота. І його нелогічно запускати ще раз в ході подальшого користування ботом. До речі, Микола згадував ніби що можна цей онбординг якось окремо запускати як бізнес процес при першому користуванні ботом, а "стартовим етапом", який виводиться після завершення чату, зробити головне меню. Такий варіант можливий?

|чем рестарт бота отличается от рандомного сообщения юзера? Его обязано в чат при этом кидать. Если вам нужно можно сделать чтобы старт бота игнорился, но если честно то я не знаю людей которые блокируют бота а потом нажимают рестарт чтобы его перезапустить. Обычно боту пишут, потом вспоминают когда надо и пишут обратно а не блокируют его а потом разблокируют как это делаете вы.

Все ж рестарт відрізняється тим, що кидає боту команду /start. Якби можна було її ігнорити і запускати стартовий етап, я був би безмежно вдячний)
30.11.2022, 11:44

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
вгору
01.12.2022, 16:04
Оригінальний коментар доступний на версії: en


Пузіченко Юра писал/а:
Відрізняється. За задумкою, головний блок (стартовий етап) - це свого роду онбординг в бота. І його нелогічно запускати ще раз в ході подальшого користування ботом. До речі, Микола згадував ніби що можна цей онбординг якось окремо запускати як бізнес процес при першому користуванні ботом, а "стартовим етапом", який виводиться після завершення чату, зробити головне меню. Такий варіант можливий?

не совсем понял что Николай хотел сделать, уточните лучше у первоисточника.


Пузіченко Юра писал/а:
Все ж рестарт відрізняється тим, що кидає боту команду /start. Якби можна було її ігнорити і запускати стартовий етап, я був би безмежно вдячний)

т.е. вы хотите при /start кидать на стартовый этап а не в чат? Так можно сделать

При выходе из чата (кнопкой выхода) тоже можно будет сделать выбор блока на который кидать, если это вам нужно. Такое займет несколько часов доработок, сделать их смогу в течении 2-3 недель.
Если что то сильно приоритетней другого - напишите, возможно получится сделать быстрее
05.12.2022, 16:00

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
| т.е. вы хотите при /start кидать на стартовый этап а не в чат? Так можно сделать

Так! Буду дуже вдячний

| При выходе из чата (кнопкой выхода) тоже можно будет сделать выбор блока на который кидать, если это вам нужно. Такое займет несколько часов доработок, сделать их смогу в течении 2-3 недель.
Если что то сильно приоритетней другого - напишите, возможно получится сделать быстрее

Так, було б супер мати можливість обрати текстовий блок, який би кидався після завершення чату.
У нас запуск запланований на січень - тому по пріоритетності без різниці.

Ще питання: чи є функціонал надати юзеру можливість перевірити скільки рефералів йому/їй вдалось залучити? У нас маркетингова стратегія буде зав'язана на наданні користувачам нагород за залучення певної кількості підписників у бота, тому їм було б корисно мати можливість перевірити скільки людей підписалось через їхнє посилання.
05.12.2022, 18:52


Пузіченко Юра писал/а:
Так, було б супер мати можливість обрати текстовий блок, який би кидався після завершення чату.
У нас запуск запланований на січень - тому по пріоритетності без різниці.

окей, когда сделаю эти задачи напишу вам в эту тему.


Пузіченко Юра писал/а:
Ще питання: чи є функціонал надати юзеру можливість перевірити скільки рефералів йому/їй вдалось залучити? У нас маркетингова стратегія буде зав'язана на наданні користувачам нагород за залучення певної кількості підписників у бота, тому їм було б корисно мати можливість перевірити скільки людей підписалось через їхнє посилання.

сейчас такой возможности напрямую нет. Я могу сделать вам переменную в текстовом блоке, которая выдаст к-во таких пользователей (как с реферальной ссылкой, только будет другая переменная). Такое решение подойдет? Если да, будет готово с предыдущей задачей.
06.12.2022, 11:09

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
| сейчас такой возможности напрямую нет. Я могу сделать вам переменную в текстовом блоке, которая выдаст к-во таких пользователей (как с реферальной ссылкой, только будет другая переменная). Такое решение подойдет? Если да, будет готово с предыдущей задачей.

Так! Це було б ідеально.

Давайте підіб'ємо кінцевих список задач:
- При /start кидати на стартовий етап, а не в чат;
- Мати можливість при завершенні чату кидати на обраний текстовий блок;
- Зробити змінну, яка видавала б к-сть користувачів, що підписались на бота через реферальне посилання користувача.

Дуже дякую за вашу допомогу і терпіння!
06.12.2022, 11:49

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Добрий день!

Є можливо якісь апдейти?
10.01.2023, 12:59

Добрий день. Перепрошую за затримку по доопрацюванням.
Усі обумовлені доопрацювання зроблено та вивантажено:
1. Стартовий блок під час /start
2. Вибір блоку в чаті на який кидати при закритті чату
3. Змінна [refcount] з кількістю ваших рефералів
18.01.2023, 15:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Дуже дякую!
01.02.2023, 19:51

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Добрий день,

Схоже, у фічі із сортуванням по к-сті запрошених юзерів є критична бага.

Коли я пробую фільтранути юзерів, що запросили принаймні 1 юзера, то мені видає юзера Yuliya (прикріпив скріншот).
З цим є відразу 2 проблеми:
1) Юзер Yuliya не запросила в бота жодного юзера (перевіряли через [refcount]);
2) Не відфільтрувався юзер sai_puzich який запросив 2 юзерів у бота (перевіряли через [refcount]);

Незручності також додає відсутність в деталях про користувачів поля, що вказувало б к-сть запрошених юзерів конкретним юзером. Наразі доводиться це перевіряти через [refcount] у самому боті.
22.02.2023, 10:24

Добридень. Так, це помилка, дякую що повідомили. Виправив.
По к-ва рефералів на жаль у системі можна тільки відфільтрувати по к-ву рефералів, подивитися можна тільки по полю . Можна в універсальний блок картки контакту вивести поле з к-вом рефералів, яких привів контакт - займе 1ч. Тобто. ви зайшовши в картку можете подивитися хто привіт цього користувача.
Так само можна зробити фільтр в панелі фільтрації де ви зможете вибрати зі списку контактів якийсь один і відфільтрувати всіх вибраний контакт "привів", тобто. подивитися всіх у кого заповнено поле на скрині, це також займе 1ч.
Я не знаю як вам буде зручніше, тому пропоную кілька варіантів.
22.02.2023, 11:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Добрий день!

Сьогодні на основі фідбеку від юзерів виявилось, що в боті є бага.

Схоже, юзерам відкриває чат з ботом або при старті бота, або при тапі на один з елементів меню.

У зв'язку з цим юзери не можуть пройти весь флов бота, що є критичним дефектом.

Мені регулярно приходять сповіщення про те, що у користувачів відкрився зі мною чат - а в повідомленні бачу /start

Більше інформації можна побачити на скріншотах.
04.04.2023, 15:07

Добридень. Проблема виникала через реф. посилання у start, бот вважав що це повідомлення в чаті. Проблема виправлена, спробуйте зайти реф. посилання з нового облікового запису - чат не повинен створюватися.
ps створюйте, будь ласка, нові теми на свої запитання/побажання/проблеми. Дякую.
05.04.2023, 18:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Добрий день!

Перепрошую, надалі буду створювати нові теми, якщо виникатимуть якісь нові проблеми. Просто ця проблема була пов'язана з тим що ми раніше обговорювали в цій темі - тому вирішив написати тут, щоб можна було побачити весь попередній контекст.

Схоже, в нових юзерів згадана проблема досі репродюситься:(

Додав скрін
07.04.2023, 09:20

помоніторте будь ласка з цієї хвилини, зробив ще одну редагування
07.04.2023, 09:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Ось якраз щойно отримав свіжий ріпорт що проблема досі присутня
07.04.2023, 10:13

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Добрий день! Схоже, проблема знову відтворилась
23.04.2023, 11:30

Я бачу перед повідомленням зі start повідомлення, яке написали Ви клієнту, це означає, що ви з ним вже вели якийсь діалог. Повідомлення зі start ігнорується тільки якщо воно перше в стрічці або тільки якщо у користувача ще немає прив'язки до того, хто запросив його, і прив'язка відбулася після такого повідомлення.
24.04.2023, 17:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пузіченко Юра
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Це два різні юзера, і з жодним з них не було переписок.

start це їх перше повідомлення в чаті, прикріпив скріншоти де це краще видно
25.04.2023, 12:31

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар