1b.app
Скопійоване посилання -

Помилка у Укрпошті

При зміні ТТН у процес, нова ТТН не змінилася у блоці "Укрпошта інформація про ТТН" і через це не сканується у процесі.

Ось посилання на процес https://our-store.com.ua/76803/

Чи можна як це виправити?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень. Для таких маніпуляцій в параметрах поля deliverynote в універсальному блоці є галочка "Показувати кнопку Видалити ТТН". Після цього з'явиться можливість видаляти ТТН (у тому числі і з блоків УП, НП). При звичайній зміні ТТН в блоках нп, уп залишаються і Ви отримуєте подібну картину.
Тобто. щоб виправити поточну ситуацію потрібно видалити поточну ТТН через кнопку, зберегти сторінку а потім вставити це ж ТТН
24.07.2023, 19:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!

Спасибі за допомогу. Не знав про це.



Відділ турбот

OneBox production написав:

Тобто. щоб виправити поточну ситуацію потрібно видалити поточну ТТН через кнопку, зберегти сторінку а потім вставити це ж ТТН



Спробував зробити як ви пишете, але у мене кнопка "відлити ттн" для доставок Укрпошта не виводиться, хоча для Нової Пошти все прибл. Скрин екрану нижче
24.07.2023, 19:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ймовірно я ввів Вас в оману, якщо копнути глибше, то кнопка не тільки затирає ТТН а і видаляє її зі служби доставки і для УП не виводиться(
Яку ТТН Вам проставити у процесі? Я зроблю це вручну
25.07.2023, 10:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Відділ турбот
OneBox production написав:
Ймовірно я ввів Вас в оману, якщо копнути глибше, то кнопка не тільки затирає ТТН а і видаляє її зі служби доставки і для УП не виводиться(

Зрозумів. Все ОК.
А як тоді краще діяти в майбутньому, коли така ситуація станеться?

Відділ турбот
OneBox production написав:
Яку ТТН Вам проставити у процесі? Я зроблю це вручну

0209508911757
25.07.2023, 11:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сидорчук Валентин ФОП Сидорчук Валентин Гариевич
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
А как тогда лучше действовать в будущем когда такая ситуация приключится?

Додайте у бізнес процес етап з дією "Видалити ТТН Укрпошта", після неї блок /Укрпошта інформація про ТТН/ буде очищений, та нова ТТН буде скануватися.
28.07.2023, 23:15

Добридень!
Чи могли б дати відповідь на це питання?
31.08.2023, 10:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви хочете і зберегти стару ТТН і підставити на замовлення якусь нову? Я рекомендую просто створювати другу ТТН у боксі через дію чи блок, вона стане у всіх потрібні поля, а зі старою нічого не станеться.
31.08.2023, 11:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар