1b.app
Скопійоване посилання -

відкривати єдиний чат при натисканні на піктограму viber у контактній картці

потрібно зробити так, щоб якщо в картці контакту є viberid контакту для листування, то при натисканні на дану кнопку (іконка viber'а в універсальному блоці) замість відкриття програми користувача перекидало в останній знайдений єдиний чат, якщо чатів немає - спробувати створити новий viber-чат
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:
потрібно зробити так, щоб якщо в картці контакту є viberid контакту для листування, то при натисканні на дану кнопку (іконка viber'а в універсальному блоці) замість відкриття програми користувача перекидало в останній знайдений єдиний чат, якщо чатів немає - спробувати створити новий viber-чат

на даний момент це неможливо
22.02.2021, 09:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:
потрібно зробити так, щоб якщо в картці контакту є viberid контакту для листування, то при натисканні на дану кнопку (іконка viber'а в універсальному блоці) замість відкриття програми користувача перекидало в останній знайдений єдиний чат, якщо чатів немає - спробувати створити новий viber-чат

на даний момент це неможливо

навіть як доопрацювання зробити?
22.02.2021, 10:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:
потрібно зробити так, щоб якщо в картці контакту є viberid контакту для листування, то при натисканні на дану кнопку (іконка viber'а в універсальному блоці) замість відкриття програми користувача перекидало в останній знайдений єдиний чат, якщо чатів немає - спробувати створити новий viber-чат

на даний момент це неможливо

навіть як доопрацювання зробити?

у вас є посилання, як відкрити чат по viberid контакту?
22.02.2021, 13:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
у вас є посилання, як відкрити чат по viberid контакту?

у Єдиному чаті боксу?
можливо я некоректно поставив питання.
йшлося ось про цей чат
мені здавалося, що ви, як розробники, легко зможете перекинути користувача в цей чат, але якщо це технологічно неможливо через конструкцію системи, то прошу про це написати, щоб я вас не турбував у майбутньому.
22.02.2021, 16:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:
йшлося ось про цей чат

з вашого ТЗ взагалі не зрозуміло було, що мова про цей чат
я б не робив це доопрацювання з однієї причини що доведеться нагородити купу скрипту щоб відкрити потрібний чат
22.02.2021, 16:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
я б не робив це доопрацювання з однієї причини що доведеться нагородити купу скрипту щоб відкрити потрібний чат

хм... вам видніше.
може тоді підкажете, чи не плануєте блок інтерфейсу контакту робити "Єдиний чат", в який виводилися б усі чати даного клієнта?
про подібну річ у мене вже не раз питали, та й на форумі це начебто "пролітало".
як на мене - дуже потрібний функціонал би був, а те, щоб знайти чат з клієнтом (у переліку чатів у "єдиний чат") можна офігеть, а якщо ще й закритий був.... то написати повторно контакту, з яким вже спілкувалися - Просто анріал стає.
22.02.2021, 17:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
я б не робив це доопрацювання з однієї причини що доведеться нагородити купу скрипту щоб відкрити потрібний чат

хм... вам видніше.
може тоді підкажете, чи не плануєте блок інтерфейсу контакту робити "Єдиний чат", в який виводилися б усі чати даного клієнта?
про подібну річ у мене вже не раз питали, та й на форумі це начебто "пролітало".
як на мене - дуже потрібний функціонал би був, а те, щоб знайти чат з клієнтом (у переліку чатів у "єдиний чат") можна офігеть, а якщо ще й закритий був.... то написати повторно контакту, з яким вже спілкувалися - Просто анріал стає.

ми плануємо багато та наступна система буде зовсім інша
23.02.2021, 17:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
ми плануємо багато та наступна система буде зовсім інша

до наступної ще треба дожити. як бути з тим, що є зараз і чим користуються ваші клієнти?
Чи зможете доопрацювати блок чатів (відображати список чатів з "єдиний чат" за цим контактом) в інтерфейсі контакту? (просто "так, можемо, надсилайте ТЗ" чи "ні, ми вже цього робити не будемо"). Якщо відповідь буде позитивною, то виставлю завдання з ТЗ.
23.02.2021, 20:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
ми плануємо багато та наступна система буде зовсім інша

до наступної ще треба дожити. як бути з тим, що є зараз і чим користуються ваші клієнти?
Чи зможете доопрацювати блок чатів (відображати список чатів з "єдиний чат" за цим контактом) в інтерфейсі контакту? (просто "так, можемо, надсилайте ТЗ" чи "ні, ми вже цього робити не будемо"). Якщо відповідь буде позитивною, то виставлю завдання з ТЗ.

ну пишіть тз
24.02.2021, 13:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар