1b.app
Скопійоване посилання -

Перехід на етап поводиться неадекватно

При переході з етапу "замовлення постачальнику" на "все в наявності" стоять дії не пов'язані з зобов'язаннями клієнта, але система ставить зобов'язання клієнту (списує з нього) суму, що дорівнює вхідній вартості товарів, і якщо просуватися далі за статусами, де є операція зі списання грошей. з балансу клієнта система списує ще раз
ось приклади такої роботи
https://carzone.crm-onebox.com/admin/customorder/order/25533/edit/
https://carzone.crm-onebox.com/admin/customorder/order/25502/edit/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

та друге питання, як відкоригувати баланс клієнта після по суті подвійного списання грошей
17.03.2021, 18:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
Так і має бути. Спробуйте подивитися відео на нашому каналі ютуб про зобов'язання https://www.youtube.com/user/webproduction/search?query=%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B7... 82%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0 , можливо вони допоможуть вам зрозуміти механіку їх роботи
19.03.2021, 15:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у якому сенсі так має бути? якщо я вам пояснюю що до цього такого не було і не може бути при тих автоматизаціях, які я поставив на цьому статусі!! у діях немає ніде ні списання, ні продажу ні перерахунок балансу
це глюк системи...а не правильна робота
19.03.2021, 17:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

і ви не відповіли на запитання про баланс
19.03.2021, 17:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дмитро, щоб зрозуміти, як вам звести баланс клієнта в 0 вам необхідно зрозуміти, як працює баланс клієнта. Для цього вам необхідно переглянути відео про це на нашому каналі. Якщо коротко, у вашому випадку вам просто не потрібно проводити операції оприбуткування прямо на замовлення клієнта.
22.03.2021, 12:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

добре вивести баланс у нуль опустимо
чому при переході на етап бізнес процесу в якому дії не передбачають зміни балансу клієнта, раптом став списувати гроші з балансу??? етапу там дія була вимкнена (хоча я в нього не заходив більше кількох місяців тому, що все працювало справно і як мною прописано) я його включив назад
Питання одне-чому дія працює неадекватно?????ви до нього заходили? перевіряли налаштування етапу та автоматизації??етап може назватися як завгодно, дії в ньому не пов'язані з балансом...так чому баланс списується???
22.03.2021, 12:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На баланс впливають не тільки дії, які ви поставили на етап, а й складські операції з процесів та платежі. Тобто. у вас був баланс 0, ви провели платіж = отримали +-ХХХ до балансу в залежності від напряму платежу та напрямку процесу. Я ж прошу вас просто зайти і подивитися матеріал за зобов'язаннями, щоб глибше зрозуміти механіку.
22.03.2021, 12:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Повторюся .... ще раз .... чому до цього все працювало як треба ???????????? Цей процес був давно налагоджений і працював як треба весь цей час ... налаштування не змінювалися і раптом він почав списувати з балансу клієнта вхідну вартість товару
22.03.2021, 12:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дмитре, на жаль я не знаю, які зміни ви вносили в архітектуру свого бп і налаштування системи, щоб відповісти на це питання. Я можу відповісти, чому у вас виходить те чи інше число в якомусь місці на підставі поточних даних.
22.03.2021, 12:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добре, тоді підкажіть на підставі чого списується з балансу клієнта вартість запчастин, що входить?
25.03.2021, 19:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Про яке саме замовлення ми зараз говоримо?
26.03.2021, 11:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Про всіх говорили...
зараз вже знайшов як виправити ситуацію, методом півторагодинного тику по галочках і можливим налаштуванням визначив, що якщо включив розрахунок зобов'язань з постачальником на 100 від невідвантаженого товару... то проблема проходить
26.03.2021, 17:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

але повторюсь-в налаштування я не влазив, воно просто перестало раптово працювати
26.03.2021, 17:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар