1b.app
Скопійоване посилання -

Автоматизація продуктів: Поліпшення

Щоб не заповнювати всі можливі значення, які підходять під "рівно": https://prnt.sc/vvsu69
Було б ідеально додати умову "Не рівно": щоб спростити роботу, яка виключить все, крім вибраних варіантів.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Корнєв Михайло писав/ла:
Було б ідеально додати умову "Не рівно": щоб спростити роботу, яка виключить все, крім вибраних варіантів.

Додати в дію "Порахувати значення за формулою та записати у вказане поле" для порівняння варіант "Не рівно" - доопрацювання в 1 годину
04.12.2020, 16:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:

Корнєв Михайло писав/ла:
Було б ідеально додати умову "Не рівно": щоб спростити роботу, яка виключить все, крім вибраних варіантів.

Додати в дію "Порахувати значення за формулою та записати у вказане поле" для порівняння варіант "Не рівно" - доопрацювання в 1 годину

Додайте краще до сліду. оновлення системи безкоштовно. Платні доопрацювання не цікавлять. Я витрачаю свій час, іноді годинник, щоб боятися з Боксом і щось налаштувати... Дякую.
04.12.2020, 17:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Михайле, ви ж витрачаєте час, щоб своєму бізнесу щось налаштувати, а не нам, дивне зауваження)
04.12.2020, 17:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Михайле, ви ж витрачаєте час, щоб своєму бізнесу щось налаштувати, а не нам, дивне зауваження)

це я натякнув на те, що Бокс багато в чому кострубатий, іноді нелогічний, а іноді з тупою логікою налаштувань та іншого. Я купив Бокс, щоб спростити собі життя, а не ускладнити. якщо Бокс "не хоче" розвиватись, то нехай так.
одна справа коли продукт вже гарний сам по собі, все чітко працює, і доробки потрібні щоб щось специфічне зробити нестандартне, а інша справа коли простих очевидних речей не вистачає.
04.12.2020, 17:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Не побачив у цій темі ніякої "корявості" і якщо чесно не зустрічав подібної системи, де з коробки надавали б хоча б схожу гнучкість налаштувань і кількості функціоналу. Швидше за все ви так само не бачили такої системи, тому що продовжуєте користуватися "корявим", "незручним" і взагалі "огидним" продуктом.
04.12.2020, 17:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Не побачив у цій темі ніякої "корявості" і якщо чесно не зустрічав подібної системи, де з коробки надавали б хоча б схожу гнучкість налаштувань і кількості функціоналу. Швидше за все ви так само не бачили такої системи, тому що продовжуєте користуватися "корявим", "незручним" і взагалі "огидним" продуктом.

Я якраз не можу ним користуватися нормально, тому пропоную покращення, які найчастіше приймаються. Але іноді ні
04.12.2020, 18:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Не зовсім розумію як переміщення кнопки на кілька пікселів праворуч/ліворуч або додавання нового оператора порівняння кардинально можуть поміняти систему та зручність користування нею. Мені здається, що подібними завданнями можна десяток програмістів на пару років завантажити, замість того, щоб робити реально корисні речі для всіх користувачів. Погодьтеся, додати якусь галочку, порівняння тощо можна мало не в кожну дію а таких дій/блоків у боксі вже більше 400 штук. Знову ж таки, щоб вам не відмовляли в подібних речах вам пропонували перейти на хмарний тариф, при якому більшість завдань для вас робитиметься безкоштовно, але мабуть вас з якоїсь причини не цікавить така пропозиція.
04.12.2020, 18:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Не зовсім розумію як переміщення кнопки на кілька пікселів праворуч/ліворуч або додавання нового оператора порівняння кардинально можуть поміняти систему та зручність користування нею.

Коли витратите годину часу на те, що при зручному інтерфейсі займає 5 хвилин, тоді можна обговорювати далі...
05.12.2020, 12:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

конкретний приклад того, на що ви можете витратити годину замість 5 хвилин можете надати?
05.12.2020, 14:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://prnt.sc/vxc8ii
Мені доводиться створювати таку дію для кожної категорії "профіль" та "труба", хоча я міг просто зробити мультивибір категорій.
Тобто якщо порахувати, то мені потрібно зробити 14-20 однакових дій і ще не заплутатися в них, а потім якщо відредагувати якесь, то шукати серед них потрібне.
07.12.2020, 11:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://prnt.sc/vxcbwf
Ось тут зробити мультивибір.
07.12.2020, 11:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чи можемо зробити мультивибір категорій приблизно за пів години, виставляти рахунок?
07.12.2020, 12:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Чи можемо зробити мультивибір категорій приблизно за пів години, виставляти рахунок?

ага, ми перейдемо на хмару скоро і увімкніть в хмару.
07.12.2020, 13:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Чи можемо зробити мультивибір категорій приблизно за пів години, виставляти рахунок?

можна в рахунок хмари зробити це доопрацювання?
25.12.2020, 16:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, вам потрібне тільки це?

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Чи можемо зробити мультивибір категорій приблизно за пів години, виставляти рахунок?
25.12.2020, 17:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Так, вам потрібне тільки це?

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Чи можемо зробити мультивибір категорій приблизно за пів години, виставляти рахунок?


Те, що пов'язано з цією автоматизацією, є кілька доробок, які хотілося б побачити:
1. додати умову "не одно"
2. додати мультивибір категорій товарів (https://prnt.sc/vxcbwf)
3. блокувати поле "Контрольне значення" під час вибору умови "Заповнене значення"
Їх можна зробити також?
25.12.2020, 17:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, взяли в роботу – повідомимо коли буде зроблено.
25.12.2020, 17:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Так, взяли в роботу – повідомимо коли буде зроблено.

Дякую
25.12.2020, 17:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Те, що пов'язано з цією автоматизацією, є кілька доробок, які хотілося б побачити:
1. додати умову "не одно"
2. додати мультивибір категорій товарів (https://prnt.sc/vxcbwf)
3. блокувати поле "Контрольне значення" під час вибору умови "Заповнене значення"
Їх можна зробити також?

привіт, підкажіть будь ласка, чи є якісь успіхи у цьому питанні? приблизно коли планується оновлення?
03.02.2021, 08:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Bilbo Baggins
зломщик писав/ла:
Так, взяли в роботу – повідомимо коли буде зроблено.

коли буде оновлення?
22.02.2021, 17:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

будь ласка, не можу рухатися далі у налаштуваннях без цього покращення!
21.03.2021, 19:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Оновили вашу систему
22.03.2021, 12:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар