1b.app
Скопійоване посилання -

Призначення відповідального

Є завдання бачити звіт за зібраними посилками комірниками.
Працюємо за БП ---- Передано на склад -------- Комплектація---------Замовлення зібрано--------Надіслано----.
--------------------------------------
На етапі "Комплектація" дією змінюється відповідальний (один із комірників)
На етапі "Замовлення зібрано" відповідальний залишається той самий
На етапі "Відправлено" відповідальний змінюється на автора процесу
---------------------------------------
Зайшовши на замовлення ми можемо побачити хто збирав посилку, яким чином можна побачити скільки замовлень зібрав комірник (тобто був на етапі комплектація-замовлення зібраний) за певний період (день, тиждень, місяць) та в ідеалі чи є можливість подивитися скільки було найменувань у кожному замовлення
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, я бачу це приблизно так:
на етапі 1 копіюєте в додатку відповідального 1
на етапі 2 копіюєте в додатку 2 відповідального 2
допполя мають бути з типом довідник контактів
Виводьте звіт у конструкторі "Таблиця процесів" і там робите угруповання за потрібними додатками. Так само якоюсь дією можна скопіювати до товарів у процесі в допполі і в тому ж звіті виводити і до таких товарів, при угрупуванні вони будуть сумуватися.
20.08.2021, 13:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Створив новий звіт, намагаюся додати блок "Таблиця процесів", але такого блоку немає.
20.08.2021, 13:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дайте посилання на звіт, я додам. На жаль я не пам'ятаю точні назви звітів/дій я просто пам'ятаю який там є функціонал і як звіт чи дія може приблизно називатися
20.08.2021, 13:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


додав, там праворуч є угруповання, а ліворуч вибір полів. У групуванні 1 рівня вам потрібно вибрати додаток, в який ви записуєте комірника.
20.08.2021, 15:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


http://box.agro-him.com.ua/app/report/desiner/16/ налаштовуйте поля, які вам потрібні та фільтра. Я ж не знаю які поля ви хочете бачити, які фільтри використовувати, яким полем групувати
20.08.2021, 17:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я не зовсім розумію як буде цей фільтр працювати з цього не знаю які саме поля додавати, якщо додаю відповідального то який саме відповідальний буде відображатися? Мені потрібно що відповідальний відображався на певному етапі БП, тому що на різних етапах змінюються відповідальні.
Загалом мені необхідно для відображення:
Замовлення \ кількість позицій у замовленні \ Відповідальний \ дата
+ можливість фільтрації за датами
25.08.2021, 10:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви ж дією на етапі для кожного жтапа копіюєте відповідального в допполі, відповідно і виводити вам потрібно допполі.
26.08.2021, 14:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки я бачу ви нічого взагалі не спробували вивести, швидше за все відразу складно зрозуміти як зробити те, що я описав вище. За допомогою у вирішенні вашого питання ви можете звернутися до досвідчених інтеграторів. D0%B5%D0%BC%D0%BD%D1%8B%D0%B9%20%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%B3%D1%80%D0%B0% D1%82%D0%BE%D1%80%20OneBox , вони допоможуть налаштувати вам те, що хочете. На жаль я в рамках цієї теми не можу вам дослівно говорити, що і куди поставити, яке поле за підсумком вивести і як і як додати фільтр у звіт, так як це займає багато часу. Можу тільки підказати загалом що потрібно зробити, як я і описав вище
26.08.2021, 14:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар