1b.app
Скопійоване посилання -

Питання та відповіді за додатком «»

Категорії
Категорія
5 відповідей
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
27.07.2022, 17:58
Реалізувати popup у власному кабінеті для продуктів
Ось тут https://univer.1b.app/admin/shop/boxclient/10/interface/?groupid=5&workflowi... Потрібно реалізувати такий же popup у продуктах процесу...
3 відповіді
Не вигружає контакти
Доброго дня! Перестала працювати вигрузка контактів. Просто не приходить письмо. Піскажіть, куда дивитись будь ласка. box.perspekta.ua
1 відповідь
27.07.2022, 16:06
не работает интеграция с почтой
пришло письмо на Парсер IMAP newdelhi.com.ua Mail Внимание! Интеграция вашего OneBox newdelhi.com.ua с почтовым ящиком zakaz@newdelhi.com.ua не р...
3 відповіді
27.07.2022, 12:15
Посилання для оновлення наявності та ціни товарів для Епіцентр
Добий день. Підкажіть, будь ласка, як можна згенерувати ссилку xlsx чи xml для маркетплейсу Епіцентр, щоб оновлювати наявність і ціни товарів? Яку ...
7 відповідей
27.07.2022, 11:32
Перестали перераховуватись ціни!
Добридень! http://box.agro-him.com.ua/ Доброго дня, підкажіть, будь ласка, що відбувається з перерахуванням цін? Сьогодні перестала працювати перео...
8 відповідей
27.07.2022, 11:32
Доробка: кілька полів р/р для компаній
Хлопці, потрібна ваша допомога та можливе доопрацювання. Ситуація наступна: зараз якщо Контакт має тип "Компанія", тоді в блоці інтерфейс...
1 відповідь
27.07.2022, 10:51
Вивантаження цін
Добридень! На Промі є можливість вказувати кілька цін на один товар, які змінюються в залежності від кількості товару. У боксі бачимо, що можна вив...
4 відповіді
ПІБ з картки замовлення
Здрастуйте, питання вже піднімалося але не знайшло відповіді реалізації у себе, як зробити клієнт Вася Іванов Але одержувач Марина Іванов 1) як зро...
3 відповіді
змінні додаткові поля?
як додавати змінні додаткові поля? наприклад у мене є ПІБ у самомугорі, а в самомунизу я хочу створити блок для НОВОЇ пошти Одержувач, телефон тощо...
4 відповіді
Статус ТТН нової пошти
1) Як у картці відобразити статус ТТН, наприклад "Очікує", "У дорозі", "Прибув"? 2) Зробити зміну статусу замовлення ...