1b.app
Скопійоване посилання -

З OneBox передається більше 2х запитів в секунду на створення чеку у Checkbox

Телефонували з ТП Checkbox і сказали, що з мого ВанБокс передається більше 2х запитів в секунду на створення чеку.
Якщо питання не вирішиться на протязі неділі мені заблокують Checkbox.
Яка може бути причина?

Чек створюється в БП на етапі [Р] Виробництво (/admin/shop/workflowstatus/58/action/new/)
/app/workflowtype-order/
На цей етап менеджер переводить кожне замовлення окремо, тому виключений варіант, щоб 3 замовлення відправили на цей етап одночасно.

Раніше створювався чек на етапі "[Р] Виготовлено" (/admin/shop/workflowstatus/113/action/new/)
Але переніс оскільки на цей етап попадають замовлення по декілька штук, і таким чином думав проблема вирішиться, але не допомогло.

Також нещодавно з'явилась така проблема з Checkbox, можливо вони взаємопов'язані
https://1b.app/ua/forum/integration-with-cashier-and-software-ppo/15277-vkazaniy...

Відповіді:

не вижу у вас действий на этапах из описания которые отправляют запросы в чекбокс

скорей всего у вас проблема в настройках и вы просто переключаете несколько этапов где есть несколько действий чекбокса (либо дополнительно на процедуре)

советую смотреть в логгировании файл checkbox за нужную дату там видно сколько реально было запросов в чекбокс и каких
19.10.2022, 17:45

Грабовський Олександр
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Устименко Игорь
OneBox production писал/а:
не вижу у вас действий на этапах из описания которые отправляют запросы в чекбокс

скорей всего у вас проблема в настройках и вы просто переключаете несколько этапов где есть несколько действий чекбокса (либо дополнительно на процедуре)

советую смотреть в логгировании файл checkbox за нужную дату там видно сколько реально было запросов в чекбокс и каких

Так, я переніс на інший етап.
Поки проблема не повторювалась.

Але є ще одна проблема, яку не можемо вирішити вже місяць.
CheckBox говорять що з їх сторони все ок. але в частині замовлень вибиває ця проблема:
https://1b.app/ua/forum/integration-with-cashier-and-software-ppo/15277-vkazaniy...
Ніде задвоєнь цієї дії 100% немає Перевірив, кожен етап, в кожному БП, та кожну дію в кожній процедурі.
20.10.2022, 10:01


Грабовський Олександр писал/а:

Устименко Игорь
OneBox production писал/а:
не вижу у вас действий на этапах из описания которые отправляют запросы в чекбокс

скорей всего у вас проблема в настройках и вы просто переключаете несколько этапов где есть несколько действий чекбокса (либо дополнительно на процедуре)

советую смотреть в логгировании файл checkbox за нужную дату там видно сколько реально было запросов в чекбокс и каких

Так, я переніс на інший етап.
Поки проблема не повторювалась.

Але є ще одна проблема, яку не можемо вирішити вже місяць.
CheckBox говорять що з їх сторони все ок. але в частині замовлень вибиває ця проблема:
https://1b.app/ua/forum/integration-with-cashier-and-software-ppo/15277-vkazaniy...
Ніде задвоєнь цієї дії 100% немає Перевірив, кожен етап, в кожному БП, та кожну дію в кожній процедурі.

эту проблему уже вроде как решили

проверьте если актуальна дайте ссылку на бокс я обновлю ее
21.10.2022, 17:04

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар