1b.app
Скопійоване посилання -

Питання та відповіді за додатком «»

Категорії
Категорія
1 відповідь
01.08.2022, 16:13
кто удалил продукт
Как найти сотрудника который удалил продукт???
15 відповідей
потрібна Доробка в масові зміна товару ГАЛОЧКИ
потрібна Доробка "масова зміна товару" фото1 є "Управління контентом" 1. Зробити галочку тут фільтри розділити значення за зн...
4 відповіді
Іменна ліцензія
01.08.2022, 11:36
не перераховується ціна продажу
доброго дня! перестала перераховуватись ціна продажу - ні при ручному, ні при автоматичному запуску не змінюється. ось приклад товару: https://box....
2 відповіді
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
01.08.2022, 10:43
Можно как-то массово перенести паспорта с одного бокса на другой ?
У меня есть 2 бокса номенклатура одинаковая ( сходиться по артикулу) И нужно со одного бокса перенести на второй все паспорта ( их около 350) Важн...
3 відповіді
01.08.2022, 09:11
Ошибка відображення підпорядкованості гру контактів
Тут: samboroborona.1b.app Групи на скрині не підпорядковані, але показуються як такі. скрин 1252 На прикладі групи Співробітники у якої немає батьк...
4 відповіді
31.07.2022, 15:15
Відновити доступ
Добрий день. Мене викинуло з Бокса (buhdip.1b.app), і тепер пише, що доступ заборонено. + в особистому кабінеті у мене не ті бокси що були
1 відповідь
31.07.2022, 11:12
Змінити системну валюту боксу з грн на $
Потрібно змінити валюту вже працюючого боксу із гривні на $. Скільки потрібно годин доопрацювань? https://partstore.crm-onebox.com/
17 відповідей
Нові товари
Є кілька питань, що зробив інтеграцію: 1) при підключенні інтеграції, завантажилися списки заявок з ПРОМу, але у зворотному порядку. Ті стара заявк...
5 відповідей
29.07.2022, 20:11
Потрібна доробка В Автоматичні дії раз на годину Універсальний імпорт продуктів (xml/json)
Потрібна доробка В Автоматичні дії раз на годину Універсальний імпорт продуктів (xml/json) є вибір брендів які непотрібно завантажувати а потрібно...
5 відповідей
29.07.2022, 17:31
Баг - Натискання на контакт та на компанію
Натискаємо на назву компанії контакту – відкривається картка компанії. Ок. Натискаємо на ім'я контакту – відкривається картка контакту. Ок. Пот...