1b.app
Скопійоване посилання -

Як скопіювати файл у додаткове поле

У мене є файл у прикріплених файлах, і мені потрібно його скопіювати у додаткове поле. Як я розумію, для цього є дія "Знайти файл у процесі на ім'я та прикріпити у додаткове поле процесу", але ніяк не можу зрозуміти як воно працює і ніде не знайшов пояснення. Наприклад в "регулярний вираз" я пишу "рахунок", в процесі є прикріплений файл з таким іменем, але він не копіює його
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень.
Щоб допомогти вам предметно - надайте приклад процесу і файлу, який ви хочете записати в необхідне додаткове поле - ми підкажемо вам регулярний вираз, якщо вказана вами дія підійде для вашої мети.
28.05.2024, 10:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наприклад, у мене є ось таке замовлення, там є цей файл з назвою "рахунок", в ідеалі, щоб можна було в назві писати щось після цього слова і все одно все працювало (наприклад "рахунок №123456").
28.05.2024, 17:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тіндік Максим Вадимович
OneBox production написав:
Добридень.
Щоб допомогти вам предметно – надайте приклад процесу та файлу який ви хочете записати в необхідне додаткове поле – ми підкажемо вам регулярний вираз, якщо вказана вами дія підійде для вашої мети.

Згори навів приклад, подивіться будь ласка
03.06.2024, 14:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар