1b.app
Скопійоване посилання -

Доробка: вигрузка продуктів в Google sheets

Вітаю. Прошу оцінити доробку дії в автоматизації по вигрузці продуктів в Гугл Таблиці накшталт

Відповіді:

зараз є вивантаження залишків по товарах там же та інформація по товару є
цього замало?
09.03.2023, 22:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
цього мало?

Мені цікаво таке рішення. Чи можна в існуючу дію додати можливість вивантаження стандартних полів продукту та додаткових полів продукту? А так само, щоб була можливість називати стовпи + щоб була можливість використовувати велику кількість стовпців (7-15 шт)?
09.03.2023, 23:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мазур Віктор Вікторович
Іменна ліцензія

Устименко Ігор
OneBox production написав:
зараз є вивантаження залишків по товарах там же та інформація по товару є
цього замало?

так, тому що не можна робити повноцінні прайси для клієнтів та таблиць для обміну даними
13.03.2023, 18:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мазур Віктор Вікторович
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Юрченко Роман Сергійович написав:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
цього мало?

Мені цікаво таке рішення. Чи можна в існуючу дію додати можливість вивантаження стандартних полів продукту та додаткових полів продукту? А так само, щоб була можливість називати стовпи + щоб була можливість використовувати велику кількість стовпців (7-15 шт)?

я створив кастомне рішення, все працює чудово, поля вивантажувати можу будь-які які потрібні в будь-якій кількості
крон щохвилини
якщо цікаво – у повідомленні відображені мої контактні дані – з радістю розповім докладніше
13.03.2023, 18:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Юрченко Роман Сергеевич
Our Store
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Мазур Віктор Вікторович
SheBo написав:
я створив кастомне рішення, все працює чудово, поля вивантажувати можу будь-які які потрібні в будь-якій кількості
крон щохвилини
якщо цікаво – у повідомленні відображені мої контактні дані – з радістю розповім докладніше

Супер) Буду вдячний)
13.03.2023, 18:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар