1b.app
Скопійоване посилання -

оцініть доопрацювання функціоналу відображення по складським операціям

мені не вистачає при перегляді Складських операцій по продукту в цьому форматі
це дає можливість розуміти як швидко закінчуються залишки, оперативніше коригувати закупівлі

ще цікавить в фільтрі добавити можливість вибрати відображення з групуванням по
- день
- тиждень
- місяць
і додаткова галка до цього функціоналу графік продажу в вибрані періоди який показувався знизу коли вибираєш таку функцію

все це для підвиження аналізу продаж товарів

відображення цього ж в Журналі складу в загальному форматі також цікавить чи можливо реалізувати щось для аналізу продажів але тут думаю тільки друга частина доопрацювань актуальна тільки з групуванням і графіком

Прошу оцінити такі доопрацювання

Відповіді:

Таровик Дмитрий Николаевич
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
хтось реально взагалі?
14.04.2023, 17:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень. Залишок після операції, наскільки я розумію, потрібно показувати коли ви відкрили продукт, потім натиснули Відправити в->склад->показати баланс по продукту?
Якщо так, там можна показати залишки після операції. Вам потрібні залишки по всіх складах або за конкретним складом, який був в операції? Там ще є поле "залишок до операції" чи можливо вам просто вивести його?

Таровик Дмитро Миколайович написав:
ще цікавить у фільтрі додати можливість вибрати відображення з угрупованням по
- День
- Тиждень
- Місяць
та додаткова галка до цього функціоналу графік продажів у вибрані періоди що показувався знизу коли вибираєш таку функцію

не плутайте будь ласка функціонал відображення складських операцій та звіти про продаж. Не потрібно ліпити все разом, спробуйте налаштувати собі окремі звіти, які будуть показувати продажі по процесах у процесі днів, тижнів та місяців.
14.04.2023, 23:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Таровик Дмитрий Николаевич
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

.dev
OneBox production написав:
Добридень. Залишок після операції, наскільки я розумію, потрібно показувати коли ви відкрили продукт, потім натиснули Відправити в->склад->показати баланс по продукту?
Якщо так, там можна показати залишки після операції. Вам потрібні залишки по всіх складах або за конкретним складом, який був в операції? Там ще є поле "залишок до операції" чи можливо вам просто вивести його?

Таровик Дмитро Миколайович написав:
ще цікавить у фільтрі додати можливість вибрати відображення з угрупованням по
- День
- Тиждень
- Місяць
та додаткова галка до цього функціоналу графік продажів у вибрані періоди що показувався знизу коли вибираєш таку функцію

не плутайте будь ласка функціонал відображення складських операцій та звіти про продаж. Не потрібно ліпити все разом, спробуйте налаштувати собі окремі звіти, які будуть показувати продажі по процесах у процесі днів, тижнів та місяців.

Тут немає продажу загалом, а, по товару цікавить, чи кільком товарам отримати ГРАФІЧНИЙ очет як графіка розкладеному на період обраний. я не знаю звіт в якому це можна зробити просто, і це додаткова дія виходить потрібно робити, відправити в звіт.
суть така - є цифри які без графічного відображення мало що кажуть, розбивка наприклад пролдаж по году/кварталу дає можливість побачити динаміку продажу товару, або групи товарів, оцінити її та робити замовлення товарів завчасно (у нас цикл купівля товару-доставка в Україну 2, 5-3 міс) і тримання залишків це досить трудомісткий процес.
якщо є такий звіт, в який можна вибрати товар/товари і відправити і отримати таке відображення, то це прийнятно, якщо ні то ціна питання створення його
15.04.2023, 08:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Є такий звіт у конструкторі звітів, називається "Прогноз закупівлі", виведіть його та фільтр для нього, там будуть продажі та до-во товару необхідне для закупівлі на підставі минулих продажів
27.04.2023, 23:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар