1b.app
Скопійоване посилання -

Не працює дія Об'єднати файли додаткових полів в один PDF

Відповіді:

Добрий день. Так, ваш адмін усе правильно зрозумів.
21.06.2021, 11:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Адміни встановили вказану Вами утиліту, але дія все ще не працює. Прохання перевірити, що потрібно зробити. Процес для перевірки все той же http://vg-medical.com.ua/admin/customorder/order/266706/edit/#done, процедура з дією http://vg-medical.com.ua/admin/shop/ workflow/12/procedure/164/?status=0
29.06.2021, 16:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

хххх@vg-medical~$gs
-bash: gs: команда не знайдена
точно встановили?)
29.06.2021, 17:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production
Premium-партнер
клац-клац написав:
хххх@vg-medical~$gs
-bash: gs: команда не знайдена
точно встановили?)

Доброго ранку. Відповідь адміна - "Ставилася версія за замовчуванням з репозиторію. Сервер після не перезавантажувався".
30.06.2021, 09:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підкажіть, що наші щось не доставили? адмін каже, що все зробив. А ми не розуміємо, на чиїй стороні зараз проблема. Дякую
01.07.2021, 10:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго ранку. Ірина, якщо ваш сисадмін правильно встановив Ghostscript, то після введення команди gs в консоль на сервері я не повинен отримувати помилку: -bash: gs: команда не знайдена . Поки що я її отримую - ваш сисадмін не встановив Ghostscript. Нехай зробить так, щоб після введення в консоль gs я не отримував помилку. Не потрібно писати нам про перезавантаження сервера та інше, тому що ми не маємо до вашого сервера жодного відношення і не повинні самі його перезавантажувати та робити будь-які інші маніпуляції з ним, це робота вашого системного адміністратора.
01.07.2021, 10:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production
Premium-партнер
клац-клац написав:
якщо ваш сисадмін правильно встановив Ghostscript, то після введення команди gs в консоль на сервері я не повинен отримувати помилку: -bash: gs: команда не знайдена . Поки що я її отримую - ваш сисадмін не встановив Ghostscript. Нехай зробить так, щоб після введення в консоль gs я не отримував помилку. Не потрібно писати нам про перезавантаження сервера та інше, тому що ми не маємо до вашого сервера жодного відношення і не повинні самі його перезавантажувати та робити будь-які інші маніпуляції з ним, це робота вашого системного адміністратора.

вибачте, дякую передала
02.07.2021, 20:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Адміни зробили, скрін додаю
Але дія все ще не працює, http://vg-medical.com.ua/admin/customorder/order/266706/edit/#done процедура тест
05.07.2021, 12:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

php-fpm на сервері працює не з-під рута, на сервері майже нічого не повинно працювати з-під рута. Тобто. користувач, який намагається виконати команду, досі її не бачить. Спробуйте зайти не під рутом а під користувачем vgmedicalcomua наприклад. Команда повинна бути доступна так само і йому і користувачеві з-під якого крутиться php-fpm (якщо раптом це різні користувачі).
05.07.2021, 13:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар