1b.app
Скопійоване посилання -

Імпорт продуктів з XML

Доброго дня налаштовував автоматизацію продуктів на погодинне оновлення. Але проблема в тому, що після крона годинника система тягне тільки перший продукт. Якщо хтось знає, в чому може бути проблема, підкажіть будь ласка.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Я бачу, що у вас не коректно налаштовані назви тегів до полів.
Для прикладу ви вказали назву товару як "vendor name", хоча так не можна - name це атрибут тега vendor - і в такому разі вам потрібно вказувати шлях до імені як vendor/name та галочку "Це атрибут?"
Власне, переналаштуйте правильно налаштування дії і перевірте коректність імпорту.
02.04.2021, 15:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

після того як поправив це, підтягнуло 6 продуктів (може бути з вами можна якось зв'язатися? щоб я міг зашерити екран
02.04.2021, 16:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви вказуєте так само налаштування "ID товару (з вашої системи)" - навіщо, якщо товарів у вас немає в системі з відповідними ID?
Логічніше було б записувати їх у зовнішній ID і здійснювати пошук.
При цьому ви вказали шлях до ID - offer/id, хоча у вас просто атрибут id - ось усі товари і не знаходить, бо поставлено і намагається знайти продукт без id
02.04.2021, 18:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

УВАГА! ОШИБКА налаштування дії
XML PATH (шлях за тегами) до категорій не є коректним!
Будь ласка, можете мені пояснити, що куди потрібно прописати. Я щось із цими id заплутався взагалі(( Мені потрібно щоб воно створило продукти з id-ми як у xml файлі і постійно оновлювало продукти під час перевірки по id, до якого атрибуту тоді потрібно прописати ID і в якому вигляді ?).
02.04.2021, 19:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Система не створить товари з такими самими ID - використовуйте дані ID як зовнішній ID і по ньому робите пошук. Я думаю це буде найоптимальніший варіант у цьому випадку.
Якщо ж ви хочете, щоб ми повністю налаштували замість вас дію, це буде коштувати як 2 години доопрацювання.
05.04.2021, 16:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар