1b.app
Скопійоване посилання -

Звернення до Максима щодо планів за додатком OneBox

Доброго дня, Максиме!
Підкажіть, що ви плануєте робити з програмою OneBox? Наскільки мені відомо, зараз додатком мало хто користується, так воно не зручне. Можу помилятися оскільки сам у ньому не працював і немає можливості протестувати, а це лише чутки, які ходять в інтернеті.
Також цікавить питання адаптивною версією боксу/сайту: є якісь рішення чи плани?
Чи могли б розвіяти міфи і поділитися планами в розрізі цих питань?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Щодня відкриваю додаток не менше 10 разів на день - без нього складно, а так завжди в курсі всіх подій незалежно від прив'язки до робочого місця. Зручність програми залежить безпосередньо від того, що від неї чекати - не більше.
20.03.2021, 19:00
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, Романе Сергійовичу!
На даний момент у нас є дві активні програми - для iOS та для android.
Точну кількість користувачів я не скажу (не дивився), але ті проекти в яких я беру участь особисто - використовують додаток на всю котушку.
Поточний додаток має жирний плюс: ви зі свого OneBox можете налаштовувати інтерфейс під вашу програму.
І пару мінусів:
- досить криво працюють push повідомлення
- сама програма це webview-контейнер, тому, щоб вона працювала нормально - потрібен швидкий телефон (починаючи з iPhone 6-7, а все що слабше пекельні тупить).
Зараз ми зосереджені на новому продукті – OneBox OS.
Усередині його верстка здебільшого адаптивна (див. скріншоти). Це досягається тим, що ми повністю перейшли на bootstrap. І працює швидше, і розробка простіше, і малюється (рендерується) браузером спритно.
На довгій дистанції за мобайлом майбутнє, я це розумію, і після першого випуску OneBox OS я думаю, що ключові програми ми робимо для смартфонів. Тут є важливий момент: оскільки OS це набір додатків, то і на мобілку ми робитимемо кілька додатків: OneBox OS Contacts, OneBox OS Chat, OneBox OS Payments, etc. Ми не робитимемо все в одному додатку, це точно.
20.03.2021, 19:45
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович

Дякую за розгорнуту відповідь!
22.03.2021, 16:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, добрий день!
Хотів ще уточнити: сама програма OneBox та інші програми від OneBox - вони будуть платними/безкоштовними?
23.03.2021, 12:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Хотів ще уточнити: сама програма OneBox та інші програми від OneBox - вони будуть платними/безкоштовними?

Якісь платні, якісь безкоштовні.
Наприклад, програма контакти або управління процесами - безкоштовні.
А, наприклад, додаток для комірника (сканування товарів) - швидше за все платне.
23.03.2021, 14:36
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар