1b.app
Скопійоване посилання -

отримати поля мультимовності продукту

прошу підказати, чи є якась дія, за допомогою якої можна отримати значення полів мультимовності продукту (наприклад назва укр. мовою) і щось з ними зробити в бізнес-процесі?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Наскільки я бачу – ні, такої дії немає.
18.02.2021, 17:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)
якщо допрацювати в smarty-змінних висновок полів мультимовності продуктів, то скільки коштуватиме?
19.02.2021, 10:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Де ви їх використовуватимете? Мені потрібний приклад дії (або функціоналу), щоб дати коректну оцінку.
19.02.2021, 17:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Де ви їх використовуватимете? Мені потрібний приклад дії (або функціоналу), щоб дати коректну оцінку.

потрібно використовувати в листах а також у документах, перевіряти заповненість значення діями процесу
давайте так, оцініть, будь ласка, скільки займе часу додати в дію
"Записати значення у додаткове поле продукту процесу на підставі формули " всі поля мультимовності продуктів
19.02.2021, 17:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегіняк Олександр писав/ла:
"Записати значення у додаткове поле продукту процесу на підставі формули " всі поля мультимовності продуктів

У цій дії взагалі немає полів продуктів, лише додаткові поля.
Додати туди поля, які використовуються у мультимовності з поділом по мовах – займе 3 години.
22.02.2021, 12:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар