1b.app
Скопійоване посилання -

при редагуванні товарів дуже часто виникає 500 помилка відео додаю

Відповіді:

Це відбувається через те, що хвилинний або годинник блокує таблицю продуктів і в цей момент збереження не доступне
Рішення тут я бачу таке
1. Перенести перерахунок цін на окремий скрипт раз на годину
2. скоротити кількість настроєних дій автоматизації і не запускати їх при перерахунку цін (таке налаштування вже є)
16.02.2021, 15:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора
Тобто Ви вважаєте, що проблема у налаштуваннях, а не в самій програмі? І коли ми змінимо налаштування, то цієї проблеми більше у нас не буде? Чи дасте Ви гарантію, що дана проблема не повториться після зміни налаштувань? І якщо це дійсно вирішити наші питання, то розпишіть більш детально як саме треба переналаштувати дані процеси?
16.02.2021, 18:27
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чірков Максим
Тзов Екомора написав:
Тобто Ви вважаєте, що проблема у налаштуваннях, а не в самій програмі? І коли ми змінимо налаштування, то цієї проблеми більше у нас не буде? Чи дасте Ви гарантію, що дана проблема не повториться після зміни налаштувань? І якщо це дійсно вирішити наші питання, то розпишіть більш детально як саме треба переналаштувати дані процеси?

у мене немає неодного підстави давати якісь гарантії
я можу просто дати рекомендації на ваше запитання
це форум - відкритий ресурс на якому я даю відповідь як вважаю за потрібне а це вже ваше рішення приймати його чи ні.
Спробуйте вимкнути дії для продуктів на 1 день та попрацювати із збереженням товарів
16.02.2021, 21:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У цій темі ми вирішуємо як можна відмовитися від перерахунку цін по крону. Вирішивши це питання – поточна тема стане автоматично вирішеною.
16.02.2021, 23:22
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар