1b.app
Скопійоване посилання -

Проблема із завантаженням зображень через файл ексель

Добридень!
Роблю імпорт через файл ексель
1. завантажила файл, де була прописана адреса доп.зображення. Замість того, щоб завантажити додаткове зображення, система оновила основне.
2. завантажую знову файл, вже оновлюю поля основне зображення та дод. зображення. Засноване не змінюється. Додаткове не завантажується. Як було основне, тільки так і залишилося https://prnt.sc/venpr3
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Завантаження зображення відбувається не відразу по годинниковому крону. Тобто. якщо ви завантажили файлик зараз, то фото з'явиться у товару ~ за годину. Відповідно всі імпорти потрібно робити з огляду на цей факт і не імпортувати один і той же файл з різними значеннями фото раз на кілька хвилин. Зробіть тестовий продукт, залийте йому фото 1 раз, зачекайте годину і все буде добре.
06.11.2020, 15:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дмитре, я вчора ввечері це ще зробила. У підсумку, нове зображення не додалося. А затерлося головне.
По сьогоднішньому тесту ок, чекаю годинку, відпишуся.
06.11.2020, 15:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Година минула. Зміни пройшли.
Основне зображення перезалито. Додаткове не додано.
Що робити? Нам потрібно завантажити фото додаткові
06.11.2020, 16:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Прикладіть мені будь-ласка свій файлик (залишіть там один продукт) і посилання на продукт який цим файликом хочете міняти, я подивлюсь що з фотографіями не так
06.11.2020, 16:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Вивів блок додаткових зображень. І дод. фото там є. Блоку просто не було в налаштуваннях і ви дод. фото природно не бачили
06.11.2020, 17:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Аххха) дякую, несподівано)
06.11.2020, 17:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар