1b.app
Скопійоване посилання -

Вільний простір на сервері

Добридень! Стало значно швидше зменшуватися вільний простір. Стабільно було 12 ГБ вільного місця, але десь із березня 2023 року стало зменшуватися. Зараз 5 ГБ

Є підозра, що пов'язано з початком використання інтеграцій з вайбером і телеграмами (створення процесів, відправка замовлень через бот).

1. Потрібен аналіз, що і скільки займає місце, чому стало закінчуватися швидше

2. Варіанти вирішення проблеми

3. Чищення та оптимізація сервера

У MVP у годинниковій дії автоматизації Імпорт продуктів з Opencart було налаштування "Завантажувати тільки головне фото товару", чи можна її повернути?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Фархшатов Родіон писав/ла:
1. Потрібен аналіз, що і скільки займає місце, чому стало закінчуватися швидше
2. Варіанти вирішення проблеми
3. Чищення та оптимізація сервера

Добридень.
5:00.
14.06.2023, 15:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович
OneBox production написав:

Фархшатов Родіон писав/ла:
1. Потрібен аналіз, що і скільки займає місце, чому стало закінчуватися швидше
2. Варіанти вирішення проблеми
3. Чищення та оптимізація сервера

Добридень.
5:00.

Раніше за 1 годину робили https://1b.app/ru/forum/server-utilities/3728-nuzhna-nastroyka-servera/, щось змінилося? Можна за пунктами, що і скільки займає часу.
14.06.2023, 18:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У топіці на який Ви посилаєтеся, Вам не потрібен був аналіз, варіанти рішення та оптимізація.
Система знаходиться на Вашому сервері і Ви можете самостійно або найняти спеціалістів, які обслуговуватимуть ваш сервер.
15.06.2023, 09:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович
OneBox production написав:
найняти спеціалістів, які обслуговуватимуть ваш сервер

Про які фахівці ви говорите, якщо пристрій ПЗ знає тільки ваша компанія і будь-які доробки робляться через вас? Налаштування сервера явно недостатньо, щоб вирішити проблему, потрібне розуміння та внесення коригувань у програмне забезпечення.
Що входить до оптимізації? Виправлення поточної ситуації, через яку почало різко зменшуватися вільне місце?
15.06.2023, 13:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У цьому питанні обговорюється не програмне забезпечення, а обслуговування сервера.
У системі зберігатиметься рівно те, з чим Ви працюєте.
Що означає фраза:

Фархшатов Родіон писав/ла:
Виправлення поточної ситуації, через яку почало різко зменшуватися вільне місце?

Ви працюєте в системі, накопичуєте та обробляєте дані, при цьому хочете, щоб все було як раніше (якийсь час тому). Так не буває...
Витрачати час на марні розмови – не доцільно.
Ви можете звернутися до хостера з питанням про збільшення дискового простору.
15.06.2023, 13:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Тасун Сергій Володимирович

OneBox production написав:

Ви працюєте в системі, накопичуєте та обробляєте дані, при цьому хочете, щоб все було як раніше (якийсь час тому). Так не буває...



Де ви розглянули таке моє бажання? У нас кілька років стабільно тримається певна кількість вільного простору, будь-які різкі зміни відразу помітні, мінус 5 ГБ за 3 місяці - це різка зміна для нас.

Я хочу, щоб ви визначили, у зв'язку з чим стало так швидко заповнюватися місце, та виправили/запропонували вирішення проблеми.



Тасун Сергій Володимирович

OneBox production написав:

Витрачати час на марні розмови – не доцільно.



Ось саме, що я намагаюся від вас досягти конкретної інформації, що входить у вартість робіт, а у вас мої запитання викликають якесь здивування.

Замість суперечок і доведення мені чогось можете конструктивно розписати, що буде зроблено, і на що я можу розраховувати за озвучену суму?

О 5 годині входить виправлення ситуації, у якій почалося різке зменшення вільного простору (а це факт, тому що тривалий період часу було вільно 12-20 ГБ, зараз 5 ГБ)?

Також, ви вже пропонували аналіз сервера за 2 години, тому логічно, що мене цікавить, що входить до інших 3.

https://1b.app/ru/forum/utilities-and-settings/16295-svobodnoe-mesto-na-diske/
15.06.2023, 14:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар