1b.app
Скопійоване посилання -

Отримання товарів через preg шаблон (штих. код продуктів складу) - Скільки годин?

Є прег
https://box.vals.net.ua/admin/auto/action/minute/edit/
Парсинг відбувається за арткулом

А потрібно, щоб була можливість імпортувати товар за ШТРИХ-КОДОМ товару на складі.
Тобто, не звичайний штрих. код, а саме штрих-код на складі

Скільки це годинників?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Вітання. Про яке поле конкретно в картці продукту мова, наскільки я пам'ятаю там є тільки поле "Штрих-код" те що ти показав скрін з продукту процесу ніякого відношення до картки продукту, яку потрібно знайти немає
03.05.2022, 16:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

поле ставитись до складу, тобто у продукту певний артикул, але в презі приходить саме штрих-код товару на складі.
Проект старий, там все робилося фільтрами продуктів, не модельним рядом чи ще чимось, а саме фільтрами. Тобто товар має фільтр, фільтр штрих-код. На складі є значення штрих-коду продукту.
Ось замовлення
https://box.vals.net.ua/admin/customorder/order/36766/edit/
ось поле
03.05.2022, 17:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Губко Олександр Сергійович
SheBo написав:
саме штрих-код товару складі.

Тобто. він на складі колись із таким кодом був оприбуткований? Ти розумієш, що це не точний зв'язок, тому що я можу 2 продукти з однаковими кодами оприбуткувати. Тобто. знайти за підсумком змогу теж не той
06.05.2022, 10:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У клієнта ці значення є унікальними. Тобто це штрих-код фільтра продукту і з цим штрих-кодом воно опрхіодується на склад. Відповідно, по ньому ж і можу знайти.
Розумію, що для інших людей, швидше за все, це не потрібно. Але в рамках поточного проекту, швидше за все, це єдине рішення, оскільки опенкарт кастомний і крім цього штрих-коду на сайті більше нічого немає.
09.05.2022, 10:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

підкажи, за скільки годин можемо це доопрацювати?
12.05.2022, 10:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

за 3год можна зробити у вигляді налаштування. Братимемо код, дивитися які товари по ньому оприбутковувалися на склад і якщо товари є - брати ці товари.
12.05.2022, 13:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар