1b.app
Скопійоване посилання -

Не працює Бокс

Прошу допомогти! Дуже важливо.
Щось сталося із системою. Перестали працювати автоматизації (приват, i2crm та інші), а саме: не надходять платежі та повідомлення
Ось бокс https://our-store.com.ua/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
Скрипт був з'єднаний із зовнішнім ресурсом (інтеграція з diademagrand.com.ua) хост static.119.46.216.95.clients.your-server.de.
Скрипт чекав на відповідь, але дані не передавалися, і з'єднання не закривалося.
Зараз працює
28.09.2021, 14:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Добрий день.
Скрипт був з'єднаний із зовнішнім ресурсом (інтеграція з diademagrand.com.ua) хост static.119.46.216.95.clients.your-server.de.
Скрипт чекав на відповідь, але дані не передавалися, і з'єднання не закривалося.
Зараз працює

Сергій,
а чому таке могло виникнути? Жодних змін не вносилося
28.09.2021, 14:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суть над змінах.
Робота із зовнішніми інтеграціями завжди залежить від доступності зовнішнього сервісу та середовища передачі даних (у нашому випадку це інтернет).
Можливо, під час передачі даних, у нашому випадку між боксом і зовнішнім сервісом, були втрачені або пошкоджені мережеві пакети,
що й спричинило таку ситуацію.
Це не висновок, це моє припущення як один з варіантів, що могло викликати цю ситуацію.
28.09.2021, 15:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Суть над змінах.
Робота із зовнішніми інтеграціями завжди залежить від доступності зовнішнього сервісу та середовища передачі даних (у нашому випадку це інтернет).
Можливо, під час передачі даних, у нашому випадку між боксом і зовнішнім сервісом, були втрачені або пошкоджені мережеві пакети,
що й спричинило таку ситуацію.
Це не висновок, це моє припущення, як один із варіантів, що могло викликати цю ситуацію.

Сергій,
я вас зрозумів. Дякую.
Запитував, про всяк випадок, раптом це сталося з іншого боку і хотів оперативно виправити
29.09.2021, 11:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар