1b.app
Скопійоване посилання -

Оцінити доробку дії "Універсальний імпорт продуктів (xml/json)"

Потрібна можливість в дії "Універсальний імпорт продуктів (xml/json)" задавати конкретну годину запуску дії (з хвилинами) (наприклад, о 13:15, 14:20)
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Так зробити не можна. Уточніть для якого завдання вам це потрібно, можливо, є інші варіанти рішення
09.08.2021, 18:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Василик Тарас
Іменна ліцензія
А можна додати можливість запускати дію частіше ніж раз на годину (шкірні 10 або 15 хвилин)?

.
OneBox production написав:
Уточніть для якого завдання вам це потрібно

Завдання полягає в тому, щоб інформація з xml файлу оновлювалася в боксі частіше ніж щогодини.
10.08.2021, 13:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки часто і коли конкретно оновлюється файл-джерело продуктів?
10.08.2021, 13:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Василик Тарас
Іменна ліцензія

.
OneBox production написав:
Наскільки часто і коли конкретно оновлюється файл-джерело продуктів?

Шкіру годину в хх:05
10.08.2021, 13:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки я пам'ятаю крони у вас повинні запускатися у 00 кожну годину. Дайте будь ласка посилання на бокс, щоб я точно подивився в який час дії доходять до імпорту з файлу. Найімовірніше вашу дію можна поставити останнім і вона запускатиметься після 05 хвилини години. Дякую
10.08.2021, 14:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


за 1год доробки ми можемо змістити запуск вашого крона на сервері на 10 хвилин, щоб він завжди запускався о 00:10. Це вирішить вашу проблему? О 00:05 буде сформовано новий файл, о 00:10 або пізніше бокс його обробить.
10.08.2021, 17:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Виставляйте рахунок. Надішліть, будь ласка, на мій мейл
13.08.2021, 11:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар