1b.app
Скопійоване посилання -

не можу зайти у свій акаунт вже тиждень пробую і через пароль і через телефонний код не виходить

Відповіді:

Ви пробували зайти в іншого браузера ? - Opera, Chrome ?

Перевіряю з win - працює з усіх браузерів (аналогічно працює з телефона)
27.06.2023, 23:41
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»

Пребер-Канахен Константин Васильевич
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Я пробував усі браузери та всі способи та всі свої гаджети. У співробітників працює, а я зайти не можу
28.06.2023, 08:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви знаходитесь в Україні?
28.06.2023, 10:10
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пребер-Канахен Константин Васильевич
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача


Чижик Олександр Сергійович

OneBox production написав:

Ви знаходитесь в Україні?



Ні я перебуваю в Європі

А у вкладенні скрін з телефону, коли пробую зайти через Chrom або Safari
28.06.2023, 11:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

це може бути через те що у вас http:// , або Ваша коробка не налаштована належним чином/не прописані ip адреси, вихід у світ і тд.
28.06.2023, 11:41
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»

Пребер-Канахен Константин Васильевич
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:
це може бути через те, що у вас http://, або Ваша коробка не налаштована належним чином/не прописані ip адреси, вихід у світ і тд.

Олександре, я користуюся одними і тими ж гаджетами і завжди мав доступ до свого кабінету але тиждень (10 днів може) тому що щось у вас сталося і я не можу зайти. Ніколи до вас не звертався через форум, але у зв'язку з тим що у хлопці які вирішували ці питання раніше не відповідають у мене немає іншої можливості, як крім звернутися тут. Що мені робити, щоб отримати доступ?
28.06.2023, 11:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

спробуйте почистити кеш/куки браузерів з яких заходите

адже ми не зможемо перевірити в чому справа - у вас доступ с динамічним IP, бокс працює, проблем немає.

що ви маєте на увазі під своїм кабінетом ? - ви зараз на сайті компанії і це по суті і є ваш кабінет/ваш обліковий запис.
28.06.2023, 12:45
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар