1b.app
Скопійоване посилання -

Не можу увійти у свій box - білий екран і немає жодного повідомлення

Добридень! Сьогодні перестав працювати box. При переході – білий екран і немає жодних повідомлень. Сервер, де розташований box, працює нормально.
Ось посилання на box
http://box.cf.digital/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. На сервері закінчилося вільне місце, зверніться до свого хостера для збільшення дискового простору або почистіть місце на диску.
28.07.2021, 11:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Нині це перевіряємо.
28.07.2021, 12:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Я не є технічним фахівцем і можливо не зовсім правильно поставлю питання, але все ж таки спробую
Провайдер підказав як перевірити місце на сервері, але в консолі входу на сервер є такий напис "box login" - підкажіть, що це означає і чи належить воно до OneBox? Я вводив туди свій логін від OneBox, далі з'являється напис "password" і я вже нічого не можу ввести. Чи я зовсім не те роблю? Вибачте за сумбур
28.07.2021, 15:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

в самому боксі немає жодної консолі входу, швидше за все це консоль для входу на сервер через якусь панельку самого хостера.
29.07.2021, 10:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!
Розмір сервера збільшили вдвічі. Але доступ не запрацював – видається біле вікно. Можливо, потрібно якийсь час для оновлення, але вже минуло хвилин 15 і нічого не змінилося. Про всяк випадок прикладаю скрін із сервера.
29.07.2021, 16:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Після нестачі місця сам бокс треба було перезбирати, зробив.
29.07.2021, 17:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Щиро Дякую! Все запрацювало
29.07.2021, 17:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар